d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1303132333469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 24 2010 02:17pm
Quote (Ghostmasterq @ Oct 24 2010 09:12pm)
Az előző oldalon van a guide ^^
Megbeszéltem az RShunos sráccal,megengedte,hogy postoljam ide is. Néhány dologgal azért kiegészítettem.


Jah, hoppá.. nem voltam képbe, hogy itt mi a helyzet :D
Amugy ghost, te voltál rhk-ban klántag?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 24 2010 02:29pm
Quote (tevetava @ 24 Oct 2010 22:17)
Jah, hoppá.. nem voltam képbe, hogy itt mi a helyzet :D
Amugy ghost, te voltál rhk-ban klántag?


a-a nem szeretem ezt a klánosdit :/
RJS-ben voltam 3! hetet,de kirúgtak mert nem mentem 1 PK/Warra se ^^
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 24 2010 02:38pm
Quote (Ghostmasterq @ Oct 24 2010 09:29pm)

RJS-ben voltam 3! hetet,de kirúgtak mert nem mentem 1 PK/Warra se ^^


Ejnye bejnye :D
Tolod még rs-t? Visszanéztem kicsit, gondolom igen, mert most szereztél torso-t.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 24 2010 02:39pm
Quote (tevetava @ 24 Oct 2010 22:38)
Ejnye bejnye :D
Tolod még rs-t? Visszanéztem kicsit, gondolom igen, mert most szereztél torso-t.


igen,mostanában megint tologatom. A torsot egy komámnak szereztem^^
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Nov 6 2010 11:14am
5. saját fire capem, összességben a 12. :D


Akkor talált be, amikor a szövegen gondolkoztam, és lusta voltam utána felbrewolni magam. :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 7 2010 05:54am
Quote (Sajage @ 6 Nov 2010 19:14)
5. saját fire capem, összességben a 12. :D
http://img130.imageshack.us/img130/4082/101106160021.jpg

Akkor talált be, amikor a szövegen gondolkoztam, és lusta voltam utána felbrewolni magam. :D


Gz :D
Lehet én is nekiállok nemsoká,csak a fun miatt.
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Nov 7 2010 10:22am
Tegnap:


Ma:



<3
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 7 2010 12:15pm
Quote (Sajage @ 7 Nov 2010 18:22)
Tegnap:
http://img255.imageshack.us/img255/2130/101106225003.jpg

Ma:
http://img230.imageshack.us/img230/6289/101107170738.jpg
http://img230.imageshack.us/img230/9926/101107171941.jpg

<3


The game :c
Nekem már a Edgars Ruse és a Dream Mentor is megerőltető volt
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 7 2010 12:29pm
Régen toltam rs-el, de most semmi értelmét nem látom, és bitang szar a grafkója.

DE AZÉRT MINDJÁRT ELKEZDEM :DDDD

kíváncsi vagyok, mennyi idő alatt unom meg.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 7 2010 12:52pm
jézusom, megvan a kari, amivel még régen (4-5-6 éve) haverommal közösen játszottunk









now wat do


semmire nem emlékszem a játékból, sztetek mi a faszomat csináljak :D

This post was edited by TouchCow on Nov 7 2010 12:52pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1303132333469Next
Add Reply New Topic New Poll