Quote (beni @ Mon, 25 May 2009, 20:21)
Eddig nem tudtam mit írni, mert annyira ambivalens érzések kavarognak bennem, hogy minden alkalommal össze vissza csapongó lett a post amit megpróbáltam magamból kipréselni.
Egyfelől meg tudom érteni a kételyeket, hiszen lakás és megalapozott egzisztencia nélkül másnak sem egyszerű ezen az úton elindulni, nemhogy egy ilyen fiatal párnak, viszont arra sincs semmi garancia, hogy 25 évesen vállalt házasság és gyerek nem fuccsol be 5 éven belül. Inkább megpróbálok a jóra koncentrálni, hátha Lacuskáéknak összejön. Én nagyon remélem és drukkolok nekik. Szerintem szép dolog, hogy vállalják a gyereket, becsülendő, hogy nem vetetik el, mégha a felelőtlenség vádját nem is tudom maradéktalanul kizárni magamban.
Gicusnak meg üzenem, hogy ne akadjon fent a véleményeken, itt nem szokás finomkodni ...
Megmondom őszintén,ilyesmit szerettem volna írni!Vócsolom is Beni kollégát!
DE!!! Drukkolok Nektek nagyon,de nagyon!