d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1303132333458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 990
Joined: May 3 2007
Gold: 255.38
May 25 2009 01:27pm
Quote (beni @ Mon, 25 May 2009, 20:21)
Eddig nem tudtam mit írni, mert annyira ambivalens érzések kavarognak bennem, hogy minden alkalommal össze vissza csapongó lett a post amit megpróbáltam magamból kipréselni.

Egyfelől meg tudom érteni a kételyeket, hiszen lakás és megalapozott egzisztencia nélkül másnak sem egyszerű ezen az úton elindulni, nemhogy egy ilyen fiatal párnak, viszont arra sincs semmi garancia, hogy 25 évesen vállalt házasság és gyerek nem fuccsol be 5 éven belül. Inkább megpróbálok a jóra koncentrálni, hátha Lacuskáéknak összejön. Én nagyon remélem és drukkolok nekik. Szerintem szép dolog, hogy vállalják a gyereket, becsülendő, hogy nem vetetik el, mégha a felelőtlenség vádját nem is tudom maradéktalanul kizárni magamban.

Gicusnak meg üzenem, hogy ne akadjon fent a véleményeken, itt nem szokás finomkodni ...


Megmondom őszintén,ilyesmit szerettem volna írni!Vócsolom is Beni kollégát! ;)

DE!!! Drukkolok Nektek nagyon,de nagyon!
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 25 2009 01:27pm
Quote (Baleee @ Mon, 25 May 2009, 21:26)
Ang3l leírja azt is amit én gondolok. Nem is nagyon teszek hozzá semmit, nem sok esély van rá, hogy jó szülők legyetek, de ne legyen így, hajrá. Sok szerencsét. De gyerekek vagytok még ehhez (ahogy mi is - én meg barátnőm), nem nőttetek fel, ne is bizonygassátok másnak. Magatoknak kellene. Erről ennyit.

Aki meg ehhez a témához igazán hozzá tudna szólni, így első ránézésre a 19 emberből akit it látok, hogy olvassák a topicot, az Boaapci.


Első véleménye az lenne, hogy "Disinherit your anyós from your last will"
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:28pm
Quote (josheide @ Mon, May 25 2009, 09:24pm)
ilyen apróságokat leirhatnál ^^
csak hogy tudjuk teljesen tisztánlátva értékelni a helyzetet


minek úgyis mindenki csak szapulná és azt is kamunak fognák fel. a végén úgyis mi lennénk a hibásak mindenért.meg a felelőtlenek.

This post was edited by BiceBoca on May 25 2009 01:29pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 25 2009 01:28pm
Quote (Saou @ Mon, 25 May 2009, 19:26)
Azért én adnék Norina és Beni véleményére is ^^


+ ang3l sem ír baromságokat


Lehet adni igen. De nekik sincs elég tapasztalatuk még. :)
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 25 2009 01:29pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 20:27)
akkor kicsit finomabban is meg lehetne fogalmazni nem gondolod?


hogyan lehet enyhébben megfogalmazni azt, hogy nem kéne megtartanotok?

segíts már, nekem most nem jut eszembe enyhébb kifejezés
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 25 2009 01:29pm
Quote (Baleee @ Mon, 25 May 2009, 21:28)
Lehet adni igen. De nekik sincs elég tapasztalatuk még. :)


Norina nő, és a nőkre jobban hallgatnak a nők, mint a férfiakra, de lehet, hogy igazad van ^^ (szoismetles > all)

Beni meg Beni.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 25 2009 01:30pm
Quote (Saou @ Mon, 25 May 2009, 21:29)
Norina nő, és a nőkre jobban hallgatnak a nők, mint a férfiakra, de lehet, hogy igazad van ^^ (szoismetles > all)

Beni meg Beni.


Benire meg a Benik hallgatnak? :wacko:
Mi az a size 14-es bolded pont? xd
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:31pm
Quote (Baleee @ Mon, May 25 2009, 09:26pm)
Ang3l leírja azt is amit én gondolok. Nem is nagyon teszek hozzá semmit, nem sok esély van rá, hogy jó szülők legyetek, de ne legyen így, hajrá. Sok szerencsét. De gyerekek vagytok még ehhez (ahogy mi is - én meg barátnőm), nem nőttetek fel, ne is bizonygassátok másnak. Magatoknak kellene. Erről ennyit.

Aki meg ehhez a témához igazán hozzá tudna szólni, így első ránézésre a 19 emberből akit it látok, hogy olvassák a topicot, az Boaapci.


Senkinek nem bizonygattuk hogy felnőtt emberek vagyunk. Ilyen mondatokon meg egyszerűen röhögnöm kell hogy: nem sok esély van rá, hogy jó szülők legyetek...................
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
May 25 2009 01:31pm
nemtom, nekem akaratlanul beugrik az a kép, amikor lacuska belevéste a kezébe, hogy GICA, s ezzel 'vagánykodott' itt jsp-n
meg jó pár log megvan még, ahol hogyismondjam... nem volt vmi túl vidám a kapcsolatotok.
dehát' az idők változnak, ki tudja...

ezek után sztem nem is írom le a véleményem erről a témáról, de mivel én sátánistaateistaistentagadó vagyok, ezért nem is nehéz kitalálni.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 25 2009 01:31pm
Quote (Janou @ Mon, 25 May 2009, 20:29)
hogyan lehet enyhébben megfogalmazni azt, hogy nem kéne megtartanotok?

segíts már, nekem most nem jut eszembe enyhébb kifejezés


Falcon Punch?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1303132333458Next
Add Reply New Topic New Poll