Quote (Rawen @ Thu, Apr 17 2008, 03:57pm)
neeeeee
pedig a mangában nel nagyon ott volt
kiváncsi vagyok hogyan magyarazzák ki onnan őket, vagy akkor innentől teljesen eltérnek a manga eseményeitől ? oO
e:
Quote (TheStriker @ Thu, Apr 17 2008, 03:57pm)
Gyerekek!
137-től megéri ujra elkezdeni a Bleachet?
És ha valaki tudna adni nekem oldalat vagy torrentet ahonnan le tudom tölteni, annak is örülnék

az oldal amit linkeltem ott aszem mind fenntvan
angol subbal db verzió
This post was edited by bambulabula on Apr 17 2008 08:59am