Quote (BOSCH_CEO @ Aug 10 2015 10:06am)
miért?
megyek gyalog
ahova nem tudok gyalog menni oda meg nem megyek :XD
nem szeretek mászkálni szerencsére
Quote (beni @ Aug 10 2015 10:09am)
Ezt tényleg elég nehezen tudom elképzelni. Összeszedsz egy csajt és azt mondod neki, hogy ugorjunk le a balatonra ... taxival. Vagy kimész amerikába és kocsibérlés helyett taxizol....??
Szerintem ezt nem gondoltad végig.
nem szedek össze csajt, jobb neki nélkülem
+menne a zsák a balatonra beleszarnak hugyoznak az emberek az elejébe neked meg azon kell keresztül menni (:XD)
28 éves vagyok, eddig is jól megvoltam nélküle
+így legalább nem találja ki senki, hogy mivel úgyis van jogsim; menjek érte az éjszaka közepén