d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13083093103113124765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 10 2015 03:46am
Quote (Senee @ 10 Aug 2015 06:40)
én még ált iskolás voltam tömött buszon mentem haza és előttem miniben állt egy csaj hát én is felálltam minden döccenönél dörgöltem egyet rajta
hazaértem megnéztem a gatyámat el voltam csöppenve :XD kifolytak az örömcseppek


széna :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 10 2015 03:53am
Quote (Senee @ Aug 10 2015 08:06am)
miért nem hívsz taxit
fasz se nyomorogna fél milliós fizetéssel a sok plebejus között


Szerintem nagyon kevés ember járna fél milliós fizetés mellett taxival. Vagy saját kocsi (ha nem megoldott a parkolás a helyszínen, akkor azt is bukta) vagy bicikli/BKV.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 10 2015 04:02am
Quote (beni @ Aug 10 2015 09:53am)
Szerintem nagyon kevés ember járna fél milliós fizetés mellett taxival. Vagy saját kocsi (ha nem megoldott a parkolás a helyszínen, akkor azt is bukta) vagy bicikli/BKV.


nekem ha kétmillió lenne a fizetésem se csinálnám meg a jogsit
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Aug 10 2015 04:06am
Quote (Senee @ Aug 10 2015 12:02pm)
nekem ha kétmillió lenne a fizetésem se csinálnám meg a jogsit


miért?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 10 2015 04:09am
Quote (Senee @ Aug 10 2015 11:02am)
nekem ha kétmillió lenne a fizetésem se csinálnám meg a jogsit


Ezt tényleg elég nehezen tudom elképzelni. Összeszedsz egy csajt és azt mondod neki, hogy ugorjunk le a balatonra ... taxival. Vagy kimész amerikába és kocsibérlés helyett taxizol....??

Szerintem ezt nem gondoltad végig.
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Aug 10 2015 04:11am
Quote (beni @ Aug 10 2015 12:09pm)
Ezt tényleg elég nehezen tudom elképzelni. Összeszedsz egy csajt és azt mondod neki, hogy ugorjunk le a balatonra ... taxival. Vagy kimész amerikába és kocsibérlés helyett taxizol....??

Szerintem ezt nem gondoltad végig.


amerikában nem fogadják el az európai jogsit imo
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 10 2015 04:14am
Quote (BOSCH_CEO @ Aug 10 2015 11:11am)
amerikában nem fogadják el az európai jogsit imo


Ezeket honnan veszed?

(nem így van)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 10 2015 04:23am
Quote (BOSCH_CEO @ Aug 10 2015 10:06am)
miért?


megyek gyalog
ahova nem tudok gyalog menni oda meg nem megyek :XD
nem szeretek mászkálni szerencsére

Quote (beni @ Aug 10 2015 10:09am)
Ezt tényleg elég nehezen tudom elképzelni. Összeszedsz egy csajt és azt mondod neki, hogy ugorjunk le a balatonra ... taxival. Vagy kimész amerikába és kocsibérlés helyett taxizol....??

Szerintem ezt nem gondoltad végig.


nem szedek össze csajt, jobb neki nélkülem
+menne a zsák a balatonra beleszarnak hugyoznak az emberek az elejébe neked meg azon kell keresztül menni (:XD)

28 éves vagyok, eddig is jól megvoltam nélküle

+így legalább nem találja ki senki, hogy mivel úgyis van jogsim; menjek érte az éjszaka közepén
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 10 2015 04:26am
Quote (BOSCH_CEO @ 10 Aug 2015 11:11)
amerikában nem fogadják el az európai jogsit imo


wat
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 10 2015 04:28am
Quote (Senee @ Aug 10 2015 11:23am)
megyek gyalog
ahova nem tudok gyalog menni oda meg nem megyek :XD
nem szeretek mászkálni szerencsére



nem szedek össze csajt, jobb neki nélkülem
+menne a zsák a balatonra beleszarnak hugyoznak az emberek az elejébe neked meg azon kell keresztül menni (:XD)

28 éves vagyok, eddig is jól megvoltam nélküle

+így legalább nem találja ki senki, hogy mivel úgyis van jogsim; menjek érte az éjszaka közepén


Minek neked 2 milliós fizetés akkor, ha csak ülnél a disznóól mellett egész életedben? Bőven elég a 120 ezer forint, amiből veszek kólát, wow előfizetést, meg netet.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13083093103113124765Next
Add Reply New Topic New Poll