d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev1308309310311312799Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 20 2012 05:40am
Quote (Bendeguz @ Jul 20 2012 12:35pm)
Még mindig várom a kötözködő arrogáns párszavas postjaimat, mutass párat kérlek, ne csak a pofád járjon.


Gondolom ebből már nem lesz semmi. 8 ~ (
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 20 2012 05:41am
Quote (Bendeguz @ 20 Jul 2012 13:35)
Még mindig várom a kötözködő arrogáns párszavas postjaimat, mutass párat kérlek, ne csak a pofád járjon.


menjél keressed őket, nem fogok neked több hetes/hónapos topikokat visszakeresni.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 20 2012 05:44am
Quote (Smat @ Jul 20 2012 12:39pm)
Nem csak az én haverom... beni pls.


Ha más kontextusban mondják, hogy a "haverod" akkor hozzáfűzöd mindig, hogy "nem csak az enyém!"? Smat pls
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 20 2012 05:44am
Quote (beni @ 20 Jul 2012 11:44)
Ha más kontextusban mondják, hogy a "haverod" akkor hozzáfűzöd mindig, hogy "nem csak az enyém!"? Smat pls


Te mindig ennyit sírsz ha 15 percre suspit kapsz? Fehár pinanyaló etc.
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 20 2012 05:45am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 20 2012 12:41pm)
menjél keressed őket, nem fogok neked több hetes/hónapos topikokat visszakeresni.


:DDD

Akkor ez most olyan hogy hát te bizony buzi vagy, láttam éppen lecumiztál három kannégert egy fa alatt, nincs róla képem meg semmi, de ez bizony igaz emberek és ha azt mered mondani hogy nem, vagy mutass róla valami bizonyítékot, akkor te vagy a hülye!

Nevetséges vagy. :D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 20 2012 05:46am
Quote (Bendeguz @ 20 Jul 2012 11:45)
:DDD

Akkor ez most olyan hogy hát te bizony buzi vagy, láttam éppen lecumiztál három kannégert egy fa alatt, nincs róla képem meg semmi, de ez bizony igaz emberek és ha azt mered mondani hogy nem, vagy mutass róla valami bizonyítékot, akkor te vagy a hülye!

Nevetséges vagy. :D


=Te bizonyítsd be hogy ártatlan vagy?!
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Jul 20 2012 05:47am
Quote (beni @ 20 Jul 2012 13:37)
ez neked epic flame?


azt hittem igy azert kiveheto lesz az ironia, de az en hibam sry =(
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 20 2012 05:48am
Quote (Nerz8 @ 20 Jul 2012 13:36)
lol'd @ fekete nő

judge judy
barack obama
my little pony

milyen válaszok már ezek? :D


countertroll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 20 2012 05:48am
Quote (Smat @ Jul 20 2012 12:44pm)
Te mindig ennyit sírsz ha 15 percre suspit kapsz? Fehár pinanyaló etc.


Jaj, többet a számra sem veszem akkor a neved, nehogy azt hidd, hogy a suspi miatt sírok, amihez elvileg semmi közöd ...

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 20 2012 05:48am
Quote (fleSs @ 20 Jul 2012 13:47)
azt hittem igy azert kiveheto lesz az ironia, de az en hibam sry =(


Nekem átjött.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1308309310311312799Next
Add Reply New Topic New Poll