d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13083093103113121141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 16 2013 09:50am
Quote (kusziyoker @ 16 Jan 2013 17:46)
de ugye nincsenek benne buziskodasok? mint pl a Game of thronesba?


De pár jelent az 5x12 rész alatt. Ha ennyire zavar, akkor áttekered. Amúgy nem tudom mit kell ennyire irtózni a buziktól, sokkol oké, mi nem a mai világban.
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 16 2013 10:11am
Quote (ecneB @ 16 Jan 2013 16:50)
De pár jelent az 5x12 rész alatt. Ha ennyire zavar, akkor áttekered. Amúgy nem tudom mit kell ennyire irtózni a buziktól, sokkol oké, mi nem a mai világban.


jo de ha nem kell akkor inkabb nem nezem, aert a sorozatra raprobalok majd kiderul.
Member
Posts: 3,685
Joined: Mar 11 2009
Gold: Locked
Jan 16 2013 10:51am
Quote (Anarkin @ Jan 16 2013 03:28pm)
hogy lenne már gagyi, a legjobb sorozat BSG mellett a Dr Who :P


most kezdtem el nézni de egyre jobban tetszik. ha a BSG a battle star galacticat takarja, akkor az is tervbe van véve hogy elkezdem nézni.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 16 2013 10:52am
Quote (Blooodka666 @ Jan 16 2013 05:51pm)
most kezdtem el nézni de egyre jobban tetszik. ha a BSG a battle star galacticat takarja, akkor az is tervbe van véve hogy elkezdem nézni.


vérkehatszázhatvanhat
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 17 2013 02:43pm
most hirtelen eszembe jutott egy sorozat amit régen meg akarok nézni. OZ. Megnéztem ilyen online nézős szaron fent is volt.
8 percet néztem meg belőle, de ha ilyen lesz végig akkor tényleg nagyon be fog jönni :D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 17 2013 02:46pm
Quote (Ghostmasterq @ 17 Jan 2013 22:43)
most hirtelen eszembe jutott egy sorozat amit régen meg akarok nézni. OZ. Megnéztem ilyen online nézős szaron fent is volt.
8 percet néztem meg belőle, de ha ilyen lesz végig akkor tényleg nagyon be fog jönni :D


dunno, nekem csajom mondta, h ez olyan mint a gossip girl, ugyhogy mar ott elvetettem az otletet. azert irhatnal majd rola
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 17 2013 05:06pm
Quote (ecneB @ 17 Jan 2013 21:46)
dunno, nekem csajom mondta, h ez olyan mint a gossip girl, ugyhogy mar ott elvetettem az otletet. azert irhatnal majd rola


nemtom mi az a gossip girl, de kétlem,hogy hasonlítanának. Megnéztem két részt, és nagyon elmebeteg. Egy börtönről szól, a rabok mindennapjairól. Nem tudom mi fog még ki kisülni belőle, gondolom olyan dolgok,hogy a bűnözőkből mik lesznek ha kikerülnek innen. HBO-s minőség ahogy észreveszem, és amúgy szerepel benne Carmela.

/e: Saját törvények a falakon belül, korrupt fegyőrök, hatalom a foglyoknak, ilyesmi.

This post was edited by Ghostmasterq on Jan 17 2013 05:09pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 17 2013 05:51pm
Quote (Ghostmasterq @ 18 Jan 2013 01:06)
nemtom mi az a gossip girl, de kétlem,hogy hasonlítanának. Megnéztem két részt, és nagyon elmebeteg. Egy börtönről szól, a rabok mindennapjairól. Nem tudom mi fog még ki kisülni belőle, gondolom olyan dolgok,hogy a bűnözőkből mik lesznek ha kikerülnek innen. HBO-s minőség ahogy észreveszem, és amúgy szerepel benne Carmela.

/e: Saját törvények a falakon belül, korrupt fegyőrök, hatalom a foglyoknak, ilyesmi.


akkor keverem vmivel :D narancsvidek talan? y megneztem az OC :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 18 2013 03:39am
Quote (ecneB @ 18 Jan 2013 00:51)
akkor keverem vmivel :D narancsvidek talan? y megneztem az OC :D


tuti kevered, multkor én is hallottam erről a sorozatrol

de azt már nem tudom hol. talán tv
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 18 2013 03:57am
Quote (Inakwo @ 18 Jan 2013 11:39)
tuti kevered, multkor én is hallottam erről a sorozatrol

de azt már nem tudom hol. talán tv


oc val kevertem ami a narancsvidek
Go Back To Magyar Topic List
Prev13083093103113121141Next
Add Reply New Topic New Poll