Quote (ecneB @ 17 Jan 2013 21:46)
dunno, nekem csajom mondta, h ez olyan mint a gossip girl, ugyhogy mar ott elvetettem az otletet. azert irhatnal majd rola
nemtom mi az a gossip girl, de kétlem,hogy hasonlítanának. Megnéztem két részt, és nagyon elmebeteg. Egy börtönről szól, a rabok mindennapjairól. Nem tudom mi fog még ki kisülni belőle, gondolom olyan dolgok,hogy a bűnözőkből mik lesznek ha kikerülnek innen. HBO-s minőség ahogy észreveszem, és amúgy szerepel benne Carmela.
/e: Saját törvények a falakon belül, korrupt fegyőrök, hatalom a foglyoknak, ilyesmi.
This post was edited by Ghostmasterq on Jan 17 2013 05:09pm