d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1308309310311312397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Aug 23 2011 03:41am
Valentin nap:
- virág: 1.500 Ft
- vacsora : 7.000 Ft
- italok : 3.000 Ft
- hotel : 20.000 Ft
A nézés, mikor elmondja, hogy épp menstruál, felbecsülhetetlen ...
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 23 2011 03:41am
Quote (Rayen @ 23 Aug 2011 11:41)
Valentin nap:
- virág: 1.500 Ft
- vacsora : 7.000 Ft
- italok : 3.000 Ft
- hotel : 20.000 Ft
A nézés, mikor elmondja, hogy épp menstruál, felbecsülhetetlen ...


nehogy egy postba írd az összeset
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Aug 23 2011 03:42am
Lehel, hogy old...
Agresszív kismalac sétál az utcán.
- Rohadt nap, rohadt meleg, rohadt
autók, rohadt emberek... bárcsak minden
köddé válna!............ Rohadt köd!!!!
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Aug 23 2011 03:43am
Anya?! Mért olyan sápadt a papa? Csönd fiam, folytasd az ásàst!
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Aug 23 2011 03:44am
Mi az? Kicsi, zöld és 200 al veszi a kanyart? Levelibéka turmixgépben.
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Aug 23 2011 03:45am
Megy két tányér a sivatagba. Melyik a lány?
Amelyik ki van nyalva...
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 23 2011 03:45am
Quote (Rayen @ Aug 23 2011 10:44am)
Mi az? Kicsi, zöld és 200 al veszi a kanyart? Levelibéka turmixgépben.


Légyszi ne írj minden viccet külön postba. Olvasd el szépen-csendben a viccfórumot és ami tetszik azt kopizd be.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 23 2011 03:46am
Quote (Rayen @ 23 Aug 2011 11:42)
Lehel, hogy old...
Agresszív kismalac sétál az utcán.
- Rohadt nap, rohadt meleg, rohadt
autók, rohadt emberek... bárcsak minden
köddé válna!............ Rohadt köd!!!!


Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Aug 23 2011 03:47am
-Doktor úr, segitsen rajtam, ha lehet!Már elmúltam kilencvenéves, de még mindig futok a szoknya után. -De bácsika, az nem baj!
-Dehogynem! Szaladok utána, de már nem emlékszem, hogy miért...

A hároméves kisfiú üldögél a kádban, és nézegeti a heréjét. Megkérdezi az anyját:
- Anya, ez az agyam?
- Még nem kisfiam.

Hogy hívják a kínai sztriptíz táncost?
- Kétcsöcse Kintcsüng Csakoda Tekincsünk!
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Aug 23 2011 03:48am
Quote (beni @ Aug 23 2011 11:45am)
Légyszi ne írj minden viccet külön postba. Olvasd el szépen-csendben a viccfórumot és ami tetszik azt kopizd be.


Jól van fiam, értem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1308309310311312397Next
Add Reply New Topic New Poll