-Doktor úr, segitsen rajtam, ha lehet!Már elmúltam kilencvenéves, de még mindig futok a szoknya után. -De bácsika, az nem baj!
-Dehogynem! Szaladok utána, de már nem emlékszem, hogy miért...
A hároméves kisfiú üldögél a kádban, és nézegeti a heréjét. Megkérdezi az anyját:
- Anya, ez az agyam?
- Még nem kisfiam.
Hogy hívják a kínai sztriptíz táncost?
- Kétcsöcse Kintcsüng Csakoda Tekincsünk!