d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13073083093103114765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 9 2015 11:35pm
csüt pént elmegyek szabira

így ezen a héten is meg jövöhéten is 4 nap szabaccsáág és csak 3 nap munka
így kéne legyen alapból és nem kibaszott 5-2es arányba! szemécség de legalább 4-3 lenne hát még úgyis a munka lenne előnyben szemét munka hehe
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 10 2015 12:37am
Quote (Senee @ Aug 10 2015 06:35am)
csüt pént elmegyek szabira

így ezen a héten is meg jövöhéten is 4 nap szabaccsáág és csak 3 nap munka
így kéne legyen alapból és nem kibaszott 5-2es arányba! szemécség de legalább 4-3 lenne hát még úgyis a munka lenne előnyben szemét munka hehe


Egész jövö héten szabin leszek. Most viszont lehetek bent minden nap este 8-ig, hogy el legyen minden intézve.

Más: kurvára imádom mikor a hármas metrón úgy állnak elém, hogy nem kapjak levegöt és mozdulni se tudjak.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 10 2015 12:39am
Quote (-joey- @ Aug 10 2015 07:37am)
Egész jövö héten szabin leszek. Most viszont lehetek bent minden nap este 8-ig, hogy el legyen minden intézve.

Más: kurvára imádom mikor a hármas metrón úgy állnak elém, hogy nem kapjak levegöt és mozdulni se tudjak.


A hármas metrót amennyire lehet, kerülni kell. Kb olyan érzés mintha detroitban lenne az ember
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 10 2015 12:40am
Quote (-joey- @ Aug 10 2015 06:37am)
Egész jövö héten szabin leszek. Most viszont lehetek bent minden nap este 8-ig, hogy el legyen minden intézve.

Más: kurvára imádom mikor a hármas metrón úgy állnak elém, hogy nem kapjak levegöt és mozdulni se tudjak.


én még ált iskolás voltam tömött buszon mentem haza és előttem miniben állt egy csaj hát én is felálltam minden döccenönél dörgöltem egyet rajta
hazaértem megnéztem a gatyámat el voltam csöppenve :XD kifolytak az örömcseppek
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 10 2015 01:04am
Quote (anyd @ Aug 10 2015 07:39am)
A hármas metrót amennyire lehet, kerülni kell. Kb olyan érzés mintha detroitban lenne az ember


Nem tudom sajnos kerülni, a Nagyvárad tér és az Arany János között ez a leggyorsabb. Mehetnék még 9-es busszal, de az is mindig tömve van, légkondi azon se mindig van (inkább nincs), és kb. 20 perccel hosszabb a menetidő (plusz még tele van cigánnyal). :D

This post was edited by -joey- on Aug 10 2015 01:05am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 10 2015 01:06am
Quote (-joey- @ Aug 10 2015 07:04am)
Nem tudom sajnos kerülni, a Nagyvárad tér és az Arany János között ez a leggyorsabb. Mehetnék még 9 busszal, de az is mindig tömve van, légkondi azon se mindig van (inkább nincs), és kb. 20 perccel hosszabb a menetidő (plusz még tele van cigánnyal). :D


miért nem hívsz taxit
fasz se nyomorogna fél milliós fizetéssel a sok plebejus között
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 10 2015 01:12am
Quote (anyd @ 10 Aug 2015 08:39)
A hármas metrót amennyire lehet, kerülni kell. Kb olyan érzés mintha detroitban lenne az ember


Deak-Nagyvarad kozott en is gyakran hasznalom. Szerencsere hetvegen nem rak.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 10 2015 01:28am
Sajnos gyakran kell használnom, és az egyetlen hely ahol melegebb van, mint kint a napon.
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Aug 10 2015 01:28am
Quote (anyd @ Aug 10 2015 08:39am)
A hármas metrót amennyire lehet, kerülni kell. Kb olyan érzés mintha detroitban lenne az ember


kálvinról forgách utcáig megyek, kb +30 perc lenne kiváltani
de tényleg szörnyű, nem értem hogy lehetnek rajta az emberek már kora reggel büdösek
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 10 2015 02:01am
nincs kb semmi szaglasom de olyan szinten büdös nyugger ült le mellem vonaton hogy elkezdtem öklendezni
Go Back To Magyar Topic List
Prev13073083093103114765Next
Add Reply New Topic New Poll