Quote (Senee @ Aug 10 2015 06:35am)
csüt pént elmegyek szabira
így ezen a héten is meg jövöhéten is 4 nap szabaccsáág és csak 3 nap munka
így kéne legyen alapból és nem kibaszott 5-2es arányba! szemécség de legalább 4-3 lenne hát még úgyis a munka lenne előnyben szemét munka hehe
Egész jövö héten szabin leszek. Most viszont lehetek bent minden nap este 8-ig, hogy el legyen minden intézve.
Más: kurvára imádom mikor a hármas metrón úgy állnak elém, hogy nem kapjak levegöt és mozdulni se tudjak.