Quote (Bendeguz @ 20 Jul 2012 13:32)
Sosem pofáztam be neked ok nélkül.
Ugyan azt írod le amit én, nincsenek érveid, saját gondolataid, vagy direkt csinálod ezt is?
neked tényleg baj van a memóriáddal, szerintem fordulj vele orvoshoz
Quote (Bendeguz @ 20 Jul 2012 13:33)
Természetesen nem fogod keresgélni a postjaimat, miért is keresgélnéd, mivel egy ilyen sincs és ezt te is jól tudod.
Szánalom/10
nincs nincs, mondogasd csak, aztán majd csak elhiszed te is
This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 20 2012 05:33am