d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13073083093103111141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 16 2013 09:18am
Quote (Vismajor @ Jan 16 2013 03:40pm)
Voltak benne zombik, pedig olyan nincs is a valóságban?


ezért most megvernélek irl

volt egy rész, amiben nyugodtan álltak egy földszinti full ablakos ruhaboltban, miközben kint a zombik repesztették az üveget és mindenki kedélyesen diskurált, hogy te figyu már, ezek most be fognak törni hozzánk. Aha, tök szívás lesz. Nah, mindegy ácsorogjunk tovább itt, mint fasz a lagziban, aztán a nézők hátha ettől 10 körömmel fogják markolni a széktámlát, hogy miért nem menekülünk. Jó ötlet!
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 16 2013 09:20am
Quote (beni @ Jan 16 2013 04:18pm)
ezért most megvernélek irl

volt egy rész, amiben nyugodtan álltak egy földszinti full ablakos ruhaboltban, miközben kint a zombik repesztették az üveget és mindenki kedélyesen diskurált, hogy te figyu már, ezek most be fognak törni hozzánk. Aha, tök szívás lesz. Nah, mindegy ácsorogjunk tovább itt, mint fasz a lagziban, aztán a nézők hátha ettől 10 körömmel fogják markolni a széktámlát, hogy miért nem menekülünk. Jó ötlet!


:DDDDDDDDD
tudtam, hogy ugrasz a lestatöccse faktorra :DDDD
Egyébként tudtommal azért álldogáltak, mert a többieknek nem tudtak segiteni akik a menekülési utvonalat intézték


This post was edited by Vismajor on Jan 16 2013 09:21am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 16 2013 09:21am
Quote (beni @ 16 Jan 2013 16:18)
ezért most megvernélek irl

volt egy rész, amiben nyugodtan álltak egy földszinti full ablakos ruhaboltban, miközben kint a zombik repesztették az üveget és mindenki kedélyesen diskurált, hogy te figyu már, ezek most be fognak törni hozzánk. Aha, tök szívás lesz. Nah, mindegy ácsorogjunk tovább itt, mint fasz a lagziban, aztán a nézők hátha ettől 10 körömmel fogják markolni a széktámlát, hogy miért nem menekülünk. Jó ötlet!


én egy jelenetet láttam belőle, azt hiszem valahogy a 2. évadban volt.
Valami szar autópályán voltak, rengeteg kocsi. Franc tudja mit csináltak, kerestek valamit vagy dunno. Valami faszi felmászik egy kocsira, aztán látja,hogy kb ott van a sarkuk vagy 4 milló zombi, amit eddig persze észre se vettek. Mondom okjó, ebből nem akarok többet nézni :D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 16 2013 09:21am
Quote (beni @ 16 Jan 2013 17:18)
ezért most megvernélek irl

volt egy rész, amiben nyugodtan álltak egy földszinti full ablakos ruhaboltban, miközben kint a zombik repesztették az üveget és mindenki kedélyesen diskurált, hogy te figyu már, ezek most be fognak törni hozzánk. Aha, tök szívás lesz. Nah, mindegy ácsorogjunk tovább itt, mint fasz a lagziban, aztán a nézők hátha ettől 10 körömmel fogják markolni a széktámlát, hogy miért nem menekülünk. Jó ötlet!


SZPOJLER

nekem a szules resz jobban tetszett, kb 8,99 honapig nem indul meg a szules, vegulis teljes nyaralas az egesz. aztan ofc pont ott, amikor.. veletlenul sem gondolkodtak elore :D nalam az ilyen dolgok irtora lehuzzak a sorozatot, nem tudok ra komolyan tekinteni..

This post was edited by ecneB on Jan 16 2013 09:22am
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 16 2013 09:25am
Quote (Liliomtipro @ 16 Jan 2013 16:06)
szerintem a szinészek is rendben vannak, főleg ilyen drámaibb jelenetekben
SPOILER
carlt beviszi hershelhez rick 10/10, latszik rajta hogy mennyire rémült
lori meghal és nem is tud igazan sirni annyira le van sokkolva


SPOILER SPOILER SPOILER!!!!!
teljesen igazad van ezek nagy jelenetek (bar en a tobbi szineszre gondoltam)
ja de amikor rajon hogy a fianak vegig kellett neznie vagy nem is tudom mit gondolt- es mondta hogy "oh no no no" hu akkor kirazott a hideg http://www.youtube.com/watch?v=_KEJSQYv-uM
el is felejtettem hogy mikor az elejen talalkozik rick carl meg lori, es amilyen arcot vag rick az meger barmilyen dijat, szerintem meg meg is konnyeztem azt a jelenetet.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 16 2013 09:27am
Quote (Ghostmasterq @ Jan 16 2013 04:21pm)
én egy jelenetet láttam belőle, azt hiszem valahogy a 2. évadban volt.
Valami szar autópályán voltak, rengeteg kocsi. Franc tudja mit csináltak, kerestek valamit vagy dunno. Valami faszi felmászik egy kocsira, aztán látja,hogy kb ott van a sarkuk vagy 4 milló zombi, amit eddig persze észre se vettek. Mondom okjó, ebből nem akarok többet nézni :D


Quote (ecneB @ Jan 16 2013 04:21pm)
SZPOJLER

nekem a szules resz jobban tetszett, kb 8,99 honapig nem indul meg a szules, vegulis teljes nyaralas az egesz. aztan ofc pont ott, amikor.. veletlenul sem gondolkodtak elore :D nalam az ilyen dolgok irtora lehuzzak a sorozatot, nem tudok ra komolyan tekinteni..


ezek nálam kiverik a biztosítékot sajnos
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 16 2013 09:27am
Quote (kusziyoker @ 16 Jan 2013 17:25)
SPOILER SPOILER SPOILER!!!!!
teljesen igazad van ezek nagy jelenetek (bar en a tobbi szineszre gondoltam)
ja de amikor rajon hogy a fianak vegig kellett neznie vagy nem is tudom mit gondolt- es mondta hogy "oh no no no" hu akkor kirazott a hideg http://www.youtube.com/watch?v=%5FKEJSQYv-uM
el is felejtettem hogy mikor az elejen talalkozik rick carl meg lori, es amilyen arcot vag rick az meger barmilyen dijat, szerintem meg meg is konnyeztem azt a jelenetet.


nem buzizni akarok, de ha ennyire tetszik a drama resze, akkor melegen ajanlom a six feetet
en mondjuk ossze sem tudnam hasonlitani a kettot minosegileg
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 16 2013 09:32am
Quote (ecneB @ 16 Jan 2013 16:27)
nem buzizni akarok, de ha ennyire tetszik a drama resze, akkor melegen ajanlom a six feetet
en mondjuk ossze sem tudnam hasonlitani a kettot minosegileg


a full dramat nem szeretem, de azert egy ilyen sorozatba azert ne vihancolva kezenfogva ugrabugraljanak zombitol-zombiig. de azert raprobalok a sorozatra mert benne van dexter : amugy eloszor ezt adta ki http://www.youtube.com/watch?v=txCiO3n7Zbg
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 16 2013 09:35am
Quote (kusziyoker @ 16 Jan 2013 17:32)
a full dramat nem szeretem, de azert egy ilyen sorozatba azert ne vihancolva kezenfogva ugrabugraljanak zombitol-zombiig. de azert raprobalok a sorozatra mert benne van dexter : amugy eloszor ezt adta ki http://www.youtube.com/watch?v=txCiO3n7Zbg


Six Feet mondjuk nem zombis. Dexter viszont meleg SFU-ban, ettől függetlenül még a legnagyobb buzi ellenes haverom is meg tudta nézni, eleinte engem is sokkolt mondjuk.
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 16 2013 09:46am
Quote (ecneB @ 16 Jan 2013 16:35)
Six Feet mondjuk nem zombis. Dexter viszont meleg SFU-ban, ettől függetlenül még a legnagyobb buzi ellenes haverom is meg tudta nézni, eleinte engem is sokkolt mondjuk.


de ugye nincsenek benne buziskodasok? mint pl a Game of thronesba?
Go Back To Magyar Topic List
Prev13073083093103111141Next
Add Reply New Topic New Poll