Quote (beni @ 16 Jan 2013 16:18)
ezért most megvernélek irl
volt egy rész, amiben nyugodtan álltak egy földszinti full ablakos ruhaboltban, miközben kint a zombik repesztették az üveget és mindenki kedélyesen diskurált, hogy te figyu már, ezek most be fognak törni hozzánk. Aha, tök szívás lesz. Nah, mindegy ácsorogjunk tovább itt, mint fasz a lagziban, aztán a nézők hátha ettől 10 körömmel fogják markolni a széktámlát, hogy miért nem menekülünk. Jó ötlet!
én egy jelenetet láttam belőle, azt hiszem valahogy a 2. évadban volt.
Valami szar autópályán voltak, rengeteg kocsi. Franc tudja mit csináltak, kerestek valamit vagy dunno. Valami faszi felmászik egy kocsira, aztán látja,hogy kb ott van a sarkuk vagy 4 milló zombi, amit eddig persze észre se vettek. Mondom okjó, ebből nem akarok többet nézni
