d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1307308309310311397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 17 2011 12:38pm
Quote (ElCapitano @ 17 Aug 2011 19:34)
Mondok egy viccet: nem túl nagy a siged.


megbízható címkét kapitánygecinek
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Aug 18 2011 12:01am
Quote (ElCapitano @ Aug 17 2011 06:34pm)
Mondok egy viccet: nem túl nagy a siged.


és jól is néz ki
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Aug 18 2011 09:57am
-De szép ez a szobor! Honnan van?
-Én faragtam ki egy kőtömbből.
-És honnan tudtad hogy benne van?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 18 2011 10:08am
mi a közös bennem, és a matekban? a szám
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 18 2011 11:55am
- Mondja pincér, úgy durván mennyi a számla?
- 10000, baszd meg!
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 18 2011 03:06pm
Hazamegy a férj késő este, otthon várja a felesége.
- Édesem, hullafáradt vagyok. Ma inkább csak szopjál le.
- Drágám, én is ki vagyok készülve. Verd ki inkább egy pohárba, majd reggel megiszom.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 22 2011 06:25am
Tanárnő kérdi az iskolában:
- Gyerek kinek mi hiányzik otthon?
- Nekünk még nincs autónk! - mondja Ferike.
- Nekünk még nincs videónk! - kontráz Józsika.
- Nekünk már van mindenünk! - böki ki büszkén Móricka.
- Tényleg?
- Persze! Múltkor hazajött a fater, belehányt a szekrénybe, anyám meg azt kiabálta: "Na, már csak ez hiányzott!
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 22 2011 06:32am
Quote (bbaallaaggee @ Aug 18 2011 11:06pm)
Hazamegy a férj késő este, otthon várja a felesége.
- Édesem, hullafáradt vagyok. Ma inkább csak szopjál le.
- Drágám, én is ki vagyok készülve. Verd ki inkább egy pohárba, majd reggel megiszom.


: DDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Aug 23 2011 03:37am
Egy ember megy át a vasúton, de nem figyel és elcsapja a vonat.
A balszerencse következtében mindkét lábát elveszíti és üvölteni kezd torka szakadtából:
- Jaj a lábam, jaj a lábam, jaj a lábam!!.
Már vagy 5 perce üvölt amikor arra téved az agresszív kismalac:
- NE ÜVÖLTS!!! LÁBAD SINCS!!!

This post was edited by Rayen on Aug 23 2011 03:37am
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Aug 23 2011 03:39am
Pistike megy haza a suliból:
- Képzeld anya, ma kémia órán a puskaporról tanultunk, sőt a tanár néni meg is tanította, hogy kell készíteni.
- Nagyon jó kisfiam, igazán ügyesek vagytok. Holnap is mész suliba??
- MILYEN SULIBA?????
Go Back To Magyar Topic List
Prev1307308309310311397Next
Add Reply New Topic New Poll