d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13063073083093104765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 9 2015 12:23pm
Holnap csak 4re megyek dolgozni, ezert ma sorocskezes a varosban este mindenfele
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 9 2015 12:57pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 9 Aug 2015 20:23)
Holnap csak 4re megyek dolgozni, ezert ma sorocskezes a varosban este mindenfele


En pedig megiszok egy froccsot es megnezem kozben a dota ti dontot. Hf :3
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 9 2015 02:29pm
Itt vagyok melohelyen es nagyon tetszik a pultos csaj de az egyik csavoval van egyutt aki a tulaj occse, viszont latom a csajon hogy bejovok neki
Megint egy komplikalt helyzet
DE AZERT MA MEGYEK A CSAJJAL VALAMERRE :DDDDD

Quote (Baleee @ Aug 9 2015 07:57pm)
En pedig megiszok egy froccsot es megnezem kozben a dota ti dontot. Hf :3


Kosz Bali!
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 9 2015 02:46pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 9 Aug 2015 21:29)
Itt vagyok melohelyen es nagyon tetszik a pultos csaj de az egyik csavoval van egyutt aki a tulaj occse, viszont latom a csajon hogy bejovok neki
Megint egy komplikalt helyzet
DE AZERT MA MEGYEK A CSAJJAL VALAMERRE :DDDDD



Kosz Bali!


Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 9 2015 03:01pm
Quote (bajcli @ 9 Aug 2015 22:46)
http://www.youtube.com/watch?v=JAxt9neoOk0


nagyon jo zene, igenyes klip, etc
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 9 2015 03:35pm
Keresési eredmény: ted 2
Keresési ajánlat: anally talented 2
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 9 2015 05:15pm
Quote (NerfHydraDPS @ Aug 9 2015 10:35pm)
Keresési eredmény: ted 2
Keresési ajánlat: anally talented 2


megnézted mind kettőt
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 9 2015 05:30pm
Az elmúlt 7 napból 6-ot dolgoztam, legalább 8 órát naponta, valamikor 12-t is, holnap is megyek, ggwpnore, mekhalok, máté segiccsé.
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Aug 9 2015 05:35pm
Quote (Smat @ Aug 9 2015 11:30pm)
Az elmúlt 7 napból 6-ot dolgoztam, legalább 8 órát naponta, valamikor 12-t is, holnap is megyek, ggwpnore, mekhalok, máté segiccsé.


lol nekem most lancban 7nap, azaz 84ora
keves vagy tesa
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 9 2015 05:40pm
Quote (bamboo @ 9 Aug 2015 23:35)
lol nekem most lancban 7nap, azaz 84ora
keves vagy tesa


Holnap is megyek, lesz szerintem vagy 70 órám a 7 napra imo, $ meg koko meg kurvák amikor megjon a fizetes, addig meg vegetalok pizzan meg kolan.
Mit dolgozol amugy? Inb4 BOSCH_CEO
Go Back To Magyar Topic List
Prev13063073083093104765Next
Add Reply New Topic New Poll