Miközben elkisertem az allomasig, megemlitette hogy ujevkor megy haza Hokkaidoba (Japan eszaki resze) meglatogatni a szüleit, es szeretne ha vele mennek. Mivel arrafele meg nem voltam, ra is vagtam hogy szeretnek egyszer elnezni arrafele. Igy utolag visszagondolva nem tudom mit ereztem, remelem elfelejti.
Masnap nap irt is hogy talalkozhatnank megint, mondtam okj, emlekeztem hogy szereti a disneyt ugyhogy elhivtam disney landba. Mar odafele alig birt nyugton maradni, amikor beleptünk a kapun akkor annyira örült, hogy azt szavakkal le se birom irni. En igazabol nem vartam semmit az egesztöl, de nagyon igenyesen van megcsinalva az egesz. Nagy resze szep helyek replikaja, Velence, Broadway meg hasonlok. Del körül mentünk, valami este 7-8 fele, sötetedes utan nagyon szepen nezett ki minden
http://2.1m.yt/sL5EQz4.jpg Meg egy tüzijatekshow is volt a nap vegen, utana elkisertem az otthonaig.
Akarhanyszor latott egy gyereket, mondta mennyire aranyos, meg azt is joparszor megelmitette hogy mennyire szeretne Europaban elni. Az is kiderült, hogy a növere 23 eves, hazas, es van egy 3 eves gyerekük is. Lehet tulgondolom az egeszet, de valamiert ugy erzem olajra kene lepnem, amig csak lehet. Holnap talalkozok vele utoljara mielött hazautazik, meg kene mondani neki hogy nekem gyors ez az egesz. ISO tippek tanacsok, nem akarok meg gyereket.
Ja es egy kep a csajrol is.
http://4.1m.yt/srHKN4z.jpg