Quote (Bendeguz @ 20 Jul 2012 13:24)
Gondoltam, hogy elintézed ennyivel, nem várok tőled pár szónál nagyobb postokat általában, de legalább ne az én mondataimból ragadj ki részeket és mondd azt hogy "HÁT PEDIG NEMISÉN MER TE!!"

most úgy csinálsz, mintha én lennék az, aki pár szavas postokkal intézi el a dolgokat, te összetévesztessz magaddal : D
tőled rendszerint nem lehet csak értelmetlen 1-2 szavas, vagy csak egy sima képnél többet látni.
rád többet tényleg nem szánok, volt amikor írtam hosszabbat is, de az első két szón kívül többet nagyon nem fogtál fel belőle, úgyhogy kár beléd a szó, mondjuk ezt sem tudom, hogy minek írom.