d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev1306307308309310799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 20 2012 05:23am
Quote (beni @ 20 Jul 2012 13:23)
http://i.imgur.com/n72YA.jpg


RepoRT
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 20 2012 05:24am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 20 2012 12:23pm)
RepoRT


nem volt kedvem szarakodni
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 20 2012 05:24am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 20 2012 12:22pm)
ez inkább rád igaz általában.


Gondoltam, hogy elintézed ennyivel, nem várok tőled pár szónál nagyobb postokat általában, de legalább ne az én mondataimból ragadj ki részeket és mondd azt hogy "HÁT PEDIG NEMISÉN MER TE!!" :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 20 2012 05:27am
Quote (Bendeguz @ 20 Jul 2012 13:24)
Gondoltam, hogy elintézed ennyivel, nem várok tőled pár szónál nagyobb postokat általában, de legalább ne az én mondataimból ragadj ki részeket és mondd azt hogy "HÁT PEDIG NEMISÉN MER TE!!" :D


most úgy csinálsz, mintha én lennék az, aki pár szavas postokkal intézi el a dolgokat, te összetévesztessz magaddal : D
tőled rendszerint nem lehet csak értelmetlen 1-2 szavas, vagy csak egy sima képnél többet látni.
rád többet tényleg nem szánok, volt amikor írtam hosszabbat is, de az első két szón kívül többet nagyon nem fogtál fel belőle, úgyhogy kár beléd a szó, mondjuk ezt sem tudom, hogy minek írom.
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 20 2012 05:27am
De amúgy, felteszem azt a kérdést neked szellemkapitány, hogy ez most így miért jobb? Én 1 rossz szót sem szóltam hozzád, igaz jót se mióta befejezted azt, hogy minden nap betaláltál 3-4 postban.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 20 2012 05:29am
rezs meg szellemkapitány nem voltak spanok régen?

amúgy nem értem mi ez a nagy gyűlölködés mostanában :-(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 20 2012 05:30am
Quote (Bendeguz @ 20 Jul 2012 13:27)
De amúgy, felteszem azt a kérdést neked szellemkapitány, hogy ez most így miért jobb? Én 1 rossz szót sem szóltam hozzád, igaz jót se mióta befejezted azt, hogy minden nap betaláltál 3-4 postban.


nem fogom keresgélni a postjaidat, de ezt a kérdést korábban feltehetted(akár egy hónapja, vagy bármikor, amikor bizony te kötöttél bele emberekbe : D ) volna magadnak is.

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 20 2012 05:30am
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 20 2012 05:30am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 20 2012 12:27pm)
most úgy csinálsz, mintha én lennék az, aki pár szavas postokkal intézi el a dolgokat, te összetévesztessz magaddal : D
tőled rendszerint nem lehet csak értelmetlen 1-2 szavas, vagy csak egy sima képnél többet látni.
rád többet tényleg nem szánok, volt amikor írtam hosszabbat is, de az első két szón kívül többet nagyon nem fogtál fel belőle, úgyhogy kár beléd a szó, mondjuk ezt sem tudom, hogy minek írom.


Jólvan, akkor a következő postban írd le a saját gondolataid, ne azt amit már leírtam többször is veled kapcsolatban.
Komolyan olyan vagy mint egy óvodás. :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 20 2012 05:31am
Quote (jarabekg @ Jul 20 2012 11:21am)
akkor beszélgess egész nap csak velük, hagyd el a fórumot,


Joined: Jun 18 2008
randomoknak kocc van öcsi
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 20 2012 05:32am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 20 2012 12:30pm)
nem fogom keresgélni a postjaidat, de ezt a kérdést korábban feltehetted volna magadnak is.


Sosem pofáztam be neked ok nélkül.

Ugyan azt írod le amit én, nincsenek érveid, saját gondolataid, vagy direkt csinálod ezt is?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1306307308309310799Next
Add Reply New Topic New Poll