Quote (Vismajor @ 16 Jan 2013 15:40)
Voltak benne zombik, pedig olyan nincs is a valóságban?
jaj ne

Quote (beni @ 16 Jan 2013 15:38)
lehet adok neki még egy esélyt
talán két rész után úgy felhúzott, hogy az egész szériát letöröltem
en mikor lattam az elso reszt azt hittem befosok annyira tetszett, utana ha mar ket fadarabot mutattak volna 3evadon keresztul akkor is neztem volna.
a szineszi teljesitmeny nem egy oscar dijas, de egyik zombifilmnek se az.