d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13063073083093101141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 16 2013 06:42am
Quote (Nerz8 @ 16 Jan 2013 13:30)
tetszik a walking dead, pedig nem is akartam nekiállni.


Hát nem egy Terminátor.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 16 2013 06:47am
Quote (ecneB @ 16 Jan 2013 12:41)
plebkanizsai
/komolyan ne vedd nerztomi :c


ugyan :~)

Quote (Rawen @ 16 Jan 2013 12:42)
Hát nem egy Terminátor.


nekem mondod
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jan 16 2013 08:21am
Quote (Nerz8 @ Jan 16 2013 02:30pm)
tetszik a walking dead, pedig nem is akartam nekiállni.


!!!
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 16 2013 08:25am
Quote (Nerz8 @ 16 Jan 2013 14:30)
tetszik a walking dead, pedig nem is akartam nekiállni.


mar a harmadik evadot nezem :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 16 2013 08:28am
Quote (Blooodka666 @ 16 Jan 2013 10:35)
lehet gagyi, de elkezdtem nézni a dr who-t és elég jó.


hogy lenne már gagyi, a legjobb sorozat BSG mellett a Dr Who :P
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 16 2013 08:34am
Quote (Nerz8 @ 16 Jan 2013 13:30)
tetszik a walking dead, pedig nem is akartam nekiállni.


az egy kecijo sorozat imo, az egyetlen ami mar az elso resze megfogott , bar vannak benne lapos reszek foleg a 2.evadnal. De igy is no1 sorozat
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 16 2013 08:38am
Quote (kusziyoker @ Jan 16 2013 03:34pm)
az egy kecijo sorozat imo, az egyetlen ami mar az elso resze megfogott , bar vannak benne lapos reszek foleg a 2.evadnal. De igy is no1 sorozat


lehet adok neki még egy esélyt

talán két rész után úgy felhúzott, hogy az egész szériát letöröltem
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 16 2013 08:40am
Quote (beni @ Jan 16 2013 03:38pm)
lehet adok neki még egy esélyt

talán két rész után úgy felhúzott, hogy az egész szériát letöröltem


Voltak benne zombik, pedig olyan nincs is a valóságban?
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 16 2013 09:04am
Quote (Vismajor @ 16 Jan 2013 15:40)
Voltak benne zombik, pedig olyan nincs is a valóságban?


jaj ne :)

Quote (beni @ 16 Jan 2013 15:38)
lehet adok neki még egy esélyt

talán két rész után úgy felhúzott, hogy az egész szériát letöröltem


en mikor lattam az elso reszt azt hittem befosok annyira tetszett, utana ha mar ket fadarabot mutattak volna 3evadon keresztul akkor is neztem volna.
a szineszi teljesitmeny nem egy oscar dijas, de egyik zombifilmnek se az.
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jan 16 2013 09:06am
Quote (kusziyoker @ Jan 16 2013 05:04pm)
jaj ne :)



en mikor lattam az elso reszt azt hittem befosok annyira tetszett, utana ha mar ket fadarabot mutattak volna 3evadon keresztul akkor is neztem volna.
a szineszi teljesitmeny nem egy oscar dijas, de egyik zombifilmnek se az.


szerintem a szinészek is rendben vannak, főleg ilyen drámaibb jelenetekben
SPOILER
carlt beviszi hershelhez rick 10/10, latszik rajta hogy mennyire rémült
lori meghal és nem is tud igazan sirni annyira le van sokkolva
Go Back To Magyar Topic List
Prev13063073083093101141Next
Add Reply New Topic New Poll