Quote (Smat @ 11 Jun 2012 17:03)
Annyira botrányosan szarul nem játszanak mint az elmúlt ~6 hónapban, szóval még bármi lehet.. A franciák meg egy rakás kutyaszarral vannak versenyben kb, egyik kutya másik eb.
Quote (Inakwo @ 11 Jun 2012 17:32)
megnyugodhatsz kapusok gyöngye, mind2 csapat egy darab kutya szar, de talán az angolok viszik a primet mert kettőt nem tudnak egymáshoz passzolni az ellenfél térfelén.
U wot m8