d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1306307308309310382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jun 10 2012 01:12pm
Quote (Senee @ 10 Jun 2012 19:44)
én 14 ezret raktam az angolokra a franciák ellen! 28ezret fogok nyerni


azaz 42 ezrem lesz 14ből!


vagyis 14ezret fogsz bukni.. az Angolok tovább se jutnak a csoportból
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 10 2012 01:13pm
Quote (Senee @ 10 Jun 2012 19:54)
majdnem beírtam, hogy mibe fogadunk de nincs fgm :xdx

defoe meg caroll elől azért befogja kenyni amit be kell
gerrard meg biztosítja a fasza a labdákat.. hátul meg ott van cole, terry két biztos pontnak, ami bőségesen bőven elég lesz egy olyan fiatal meg gyenge csapat ellen mint a franciáké

inkább a franciáknál lesz gond a góllövéssel.. srsly ki a csatárjuk?? lol
az oké, hogy ribery adja a labdákat de kinek


uramatyám még johogy egy szakértővel beszélgetek.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 11 2012 03:37am
Quote (Inakwo @ Jun 10 2012 07:13pm)
uramatyám még johogy egy szakértővel beszélgetek.


namajdcsak figyejjécsak
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jun 11 2012 08:29am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 11 2012 08:35am


nem rossz a svédcsapat, de van jobb is
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 11 2012 10:58am
Lol, a végén még tényleg nyernek az angolok..
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 11 2012 11:02am
Quote (Smat @ 11 Jun 2012 18:58)
Lol, a végén még tényleg nyernek az angolok..


volt vagy egy darab helyzetük egész első félidőben?
meg a gól.

hát, meglepne
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 11 2012 11:03am
Quote (bajcli @ 11 Jun 2012 17:02)
volt vagy egy darab helyzetük egész első félidőben?
meg a gól.

hát, meglepne


Annyira botrányosan szarul nem játszanak mint az elmúlt ~6 hónapban, szóval még bármi lehet.. A franciák meg egy rakás kutyaszarral vannak versenyben kb, egyik kutya másik eb.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 11 2012 11:32am
Quote (Smat @ 11 Jun 2012 18:03)
Annyira botrányosan szarul nem játszanak mint az elmúlt ~6 hónapban, szóval még bármi lehet.. A franciák meg egy rakás kutyaszarral vannak versenyben kb, egyik kutya másik eb.


megnyugodhatsz kapusok gyöngye, mind2 csapat egy darab kutya szar, de talán az angolok viszik a primet mert kettőt nem tudnak egymáshoz passzolni az ellenfél térfelén.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 11 2012 11:33am
Quote (Smat @ 11 Jun 2012 17:03)
Annyira botrányosan szarul nem játszanak mint az elmúlt ~6 hónapban, szóval még bármi lehet.. A franciák meg egy rakás kutyaszarral vannak versenyben kb, egyik kutya másik eb.


Quote (Inakwo @ 11 Jun 2012 17:32)
megnyugodhatsz kapusok gyöngye, mind2 csapat egy darab kutya szar, de talán az angolok viszik a primet mert kettőt nem tudnak egymáshoz passzolni az ellenfél térfelén.


U wot m8
Go Back To Magyar Topic List
Prev1306307308309310382Next
Add Reply New Topic New Poll