d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev13063073083093101887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 9 2010 12:43pm
Quote (RRC @ 9 May 2010 20:42)
én is erre gondoltam, hogy egyszerűen képtelen vagyok ennyit játszani, hogy meglegyen, de ha eltöltök vele néha pár órát talán megvan fél év alatt

a gold meg egy másik kérdés, abból is kell vagy 50k


fú de elbasznék annyi goldot inkább másra :D
én amúgy csináltam már pár rep grindot, de leginkább csak a könnyűeket, viszont már azoktól is az összes faszom kivolt...
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 9 2010 12:44pm
Quote (bajcli @ 9 May 2010 20:40)
szakértőnk véleményét hallhatták.

amúgy tényleg, csak kurvára semmi értelme, elbaszol 4789358934 órát rá, meg ez ráadásul nem is az a fajta title lesz, amit meglátnak a wow-játékosok, és azt gondolják, hogy "ú, de kurvajó játékos, hogy ez meglett neki", hanem inkább azt, hogy "anyám, borogass bazdmeg, mekkora agyhalott nyomorék lehet, hogy ezt mind kifarmolta..."


hát körülbelül.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 9 2010 12:45pm
amúgy ma megint találkoztam egy scarab lorddal (black quiraji battle tank mounton volt), és az insane title-t hordta :wacko:
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 9 2010 12:45pm
Quote (bajcli @ 9 May 2010 20:43)
fú de elbasznék annyi goldot inkább másra :D
én amúgy csináltam már pár rep grindot, de leginkább csak a könnyűeket, viszont már azoktól is az összes faszom kivolt...


btw, te kipróbáltod a LUI 3-at? láttam, hogy postoltál a topikba

csak annyira lennék kíváncsi, hogy hány megát használ
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 9 2010 12:54pm
Quote (RRC @ 9 May 2010 20:45)
btw, te kipróbáltod a LUI 3-at? láttam, hogy postoltál a topikba

csak annyira lennék kíváncsi, hogy hány megát használ


ja, próbáltam, 10 mega körül.
végül aztán mégis letöröltem.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 9 2010 12:55pm
Quote (bajcli @ 9 May 2010 20:54)
ja, próbáltam, 10 mega körül.
végül aztán mégis letöröltem.


nekem teccene,de pici a monitorom 17" és nem támogassa a 1024x768at : (
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 9 2010 12:56pm
beszeljunk a zenerol.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 9 2010 12:58pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 9 May 2010 20:56)
beszeljunk a zenerol.


elhagynám a topikot.

meg zavarod a renceres ontopikot.

This post was edited by H4xooR on May 9 2010 12:58pm
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 9 2010 01:14pm
Quote (H4xooR @ May 9 2010 07:58pm)
elhagynám a topikot.

meg zavarod a renceres ontopikot.


raadasul nemis veletlenul. szeretnelek benneteket megmenteni attol, h beszivjon a faszbúk.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 9 2010 01:23pm
úgyis volt már

This post was edited by RRC on May 9 2010 01:24pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev13063073083093101887Next
Add Reply New Topic New Poll