Quote (kri8zkri8z @ 17 Aug 2011 20:28)
A fiú ragyogó arccal megy haza, és így szól apjához:
- Képzeld apu, már nem vagyok szűz!
- Nagyszerű, fiam! Gyere, ülj le, igyunk meg egy pohár bort.
- Inni ihatunk, de leülni még nem tudok.
Mondok egy viccet: nem túl nagy a siged.