d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1306307308309310397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 15 2011 10:05am
Quote (ODDSAC @ 15 Aug 2011 16:05)
- Mit mond a kis néger gyerek amikor átmegy a zebrán?
- Most látnak, most nem látnak, most látnak ...


Hanem?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 15 2011 10:09am
Quote (Smat @ 15 Aug 2011 18:05)
Hanem?


Member
Posts: 15,840
Joined: Jan 22 2010
Gold: 2,405.00
Aug 15 2011 12:36pm
Quote (kri8zkri8z @ 15 Aug 2011 17:58)
- Mit mond a kis néger gyerek amikor átmegy a zebrán?
- Most látnak, most nem látnak, most látnak ...
:wallbash:


kár hogy ez már egy lappal ezelőtt postolva volt
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 15 2011 12:36pm
Quote (Rayen @ Aug 15 2011 02:07pm)
Agresszív kismalac megy az erdőben, talákozik a hangyával:
- Te hová mész? - kérdezi maflán.
- Éppen haza. - válaszol a hangya.
A kismalac eltapossa a hangyát.
- CSAK MENTÉL!


jhaj...
Member
Posts: 15,840
Joined: Jan 22 2010
Gold: 2,405.00
Aug 16 2011 03:40am
Habár ez nem vicc, de elmegy annak is :)

Hülye csapattársamtól kérdezem:
- Hanyas a lábad?
- Melyik?
:wallbash:
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 17 2011 06:13am
Lionel Messi egy pentek este elment bulizni, ahol felszedett egy
szep csajt. Felvitte a hotelszobajaba ahol romantikazni kezdtek. A holgy elment
lefurodni az akcio elott, mire visszatert 3 meztelen kisember varta az agyon.
Meglepodve kerdezte: -Ez meg micsoda? Mire Messi: - Xavi es Iniesta nelkul nem
tudok teljesiteni!
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 17 2011 08:13am
Quote (Baleee @ Aug 17 2011 01:13pm)
Lionel Messi egy pentek este elment bulizni, ahol felszedett egy
szep csajt. Felvitte a hotelszobajaba ahol romantikazni kezdtek. A holgy elment
lefurodni az akcio elott, mire visszatert 3 meztelen kisember varta az agyon.
Meglepodve kerdezte: -Ez meg micsoda? Mire Messi: - Xavi es Iniesta nelkul nem
tudok teljesiteni!


ez nagyon tetszik :D
Member
Posts: 3,359
Joined: Apr 29 2010
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 17 2011 12:20pm
Kannibál harcosok leülnek enni a győztes csata után:
- Kérsz egy katonát?

Member
Posts: 3,359
Joined: Apr 29 2010
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 17 2011 12:28pm
A fiú ragyogó arccal megy haza, és így szól apjához:
- Képzeld apu, már nem vagyok szűz!
- Nagyszerű, fiam! Gyere, ülj le, igyunk meg egy pohár bort.
- Inni ihatunk, de leülni még nem tudok.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 17 2011 12:34pm
Quote (kri8zkri8z @ 17 Aug 2011 20:28)
A fiú ragyogó arccal megy haza, és így szól apjához:
- Képzeld apu, már nem vagyok szűz!
- Nagyszerű, fiam! Gyere, ülj le, igyunk meg egy pohár bort.
- Inni ihatunk, de leülni még nem tudok.



Mondok egy viccet: nem túl nagy a siged.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1306307308309310397Next
Add Reply New Topic New Poll