Quote (RRC @ 8 Aug 2015 17:14)
ezt te honnan tudod? ott tanulsz vagy olvastad tumblren?
Imádom az egyetemet félreértés ne essék.
Most nézem letöröltél facebookról pedig 2012-óta barik voltunk

Anno még az ncore accom is neked adtam.
Ja nem még mindig barik vagyunk!
This post was edited by ElCapitano on Aug 8 2015 10:58am