Quote (sylke @ Jul 20 2012 12:13pm)
1 perc 30 seces floodcontrolom van, igy nehéz spammelni a flamet
btw leszoktam irni a véleményem, csak mondjuk lackettonek rezsnek olinak etc
tudod, olyanoknak, akiket a barátaimnak tekintek
nem igazán érzem azt, hogy bármiféle véleményemet is meg kéne osztanom olyanokkal, mint te : D
akkor beszélgess egész nap csak velük, hagyd el a fórumot,
This post was edited by jarabekg on Jul 20 2012 05:21am