d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev1305306307308309799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 20 2012 05:17am
Quote (sylke @ Jul 20 2012 12:15pm)
nem is tudom mikor kurvaanyáztam utoljára :(


mert itt ólálkodik smat TT-re gyúrós haverja és report gombon a tenyere
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 20 2012 05:17am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 20 2012 05:18am
Quote (beni @ Jul 20 2012 11:17am)
mert itt ólálkodik smat TT-re gyúrós haverja és report gombon a tenyere


9 User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous): SummertimeClothes, beni, sylke, Bendeguz, My_Acc_Is_Bazur, Cpt_Ghost, jarabekg, Nerz8

jah, itt a gazember!
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 20 2012 05:18am
egész kellemes a fonál.
Jul 20 2012 05:19am
Inappropriate Post Content
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 20 2012 05:21am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 20 2012 12:16pm)
rezs úgylátom tényleg dühkezelésre jár, túl kultúrált a topic, nem lesz ez így jó.


Sosem volt szükségem semmi ilyesmire, csak mostmár feleannyira sem baszom fel a postjaidon magamat mert látom hogy direkt csinálod, csak simán szánalmasnak tartalak. A korlátolt agyadról meg ne is beszéljünk, nem szeretnék veled vitázni semmiről mert úgy sem fogod fel a felét se annak amit ír az ember.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 20 2012 05:21am

dat 0:55
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 20 2012 05:21am
Quote (sylke @ Jul 20 2012 12:13pm)
1 perc 30 seces floodcontrolom van, igy nehéz spammelni a flamet
btw leszoktam irni a véleményem, csak mondjuk lackettonek rezsnek olinak etc
tudod, olyanoknak, akiket a barátaimnak tekintek
nem igazán érzem azt, hogy bármiféle véleményemet is meg kéne osztanom olyanokkal, mint te : D


akkor beszélgess egész nap csak velük, hagyd el a fórumot,

This post was edited by jarabekg on Jul 20 2012 05:21am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 20 2012 05:22am
Quote (Bendeguz @ 20 Jul 2012 13:21)
Sosem volt szükségem semmi ilyesmire, csak mostmár feleannyira sem baszom fel a postjaidon magamat mert látom hogy direkt csinálod, csak simán szánalmasnak tartalak. A korlátolt agyadról meg ne is beszéljünk, nem szeretnék veled vitázni semmiről mert úgy sem fogod fel a felét se annak amit ír az ember.


ez inkább rád igaz általában.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 20 2012 05:23am
Quote (sylke @ Jul 20 2012 12:18pm)
9 User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous): SummertimeClothes, beni, sylke, Bendeguz, My_Acc_Is_Bazur, Cpt_Ghost, jarabekg, Nerz8

jah, itt a gazember!


Go Back To Magyar Topic List
Prev1305306307308309799Next
Add Reply New Topic New Poll