Quote (anyd @ 14 Jan 2013 10:25)
hát ha el kéne magyarázni egy jó indokot nem tudnék mondani miért jó sorozat. hangulatos talán
vagy csak a kurva cliffhangerek. Najó, az egyetlen figura akit bírok a sorozatból az Andy, hatalmas pofa.
szerintem is andy viszi

az volt vicces mikor megkérdezték hogy mi van a pöcs és a segg között vagy nem is tudom hogy volt
erre a csaj megszólal h egy asztal

ez kb árulkodik arról h milyen a sorozat minősége, ha ez maradt meg bennem..

amúgy az alagútnál, meg mikor férjhez ment talán, egész jó lett a vége fele