d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13053063073083091141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 15 2013 01:36pm
Quote (anyd @ 14 Jan 2013 10:25)
hát ha el kéne magyarázni egy jó indokot nem tudnék mondani miért jó sorozat. hangulatos talán

vagy csak a kurva cliffhangerek. Najó, az egyetlen figura akit bírok a sorozatból az Andy, hatalmas pofa.


szerintem is andy viszi :D

az volt vicces mikor megkérdezték hogy mi van a pöcs és a segg között vagy nem is tudom hogy volt
erre a csaj megszólal h egy asztal :D
ez kb árulkodik arról h milyen a sorozat minősége, ha ez maradt meg bennem.. :D

amúgy az alagútnál, meg mikor férjhez ment talán, egész jó lett a vége fele
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 15 2013 01:41pm
u-turn >



ain't no money fool, i'm a fuckin' criminal
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 15 2013 04:16pm
Quote (Saenchai @ Jan 14 2013 12:34pm)


Quote (Anarkin @ Jan 15 2013 09:36pm)
szerintem is andy viszi :D

az volt vicces mikor megkérdezték hogy mi van a pöcs és a segg között vagy nem is tudom hogy volt
erre a csaj megszólal h egy asztal :D
ez kb árulkodik arról h milyen a sorozat minősége, ha ez maradt meg bennem.. :D

amúgy az alagútnál, meg mikor férjhez ment talán, egész jó lett a vége fele


Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 15 2013 08:00pm
We're posting a special video when Family Guy hits 50 million Facebook LIKES.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 15 2013 08:01pm
Quote (Saenchai @ 15 Jan 2013 23:16)
http://i.imgur.com/N8hZ5.gif


: D

pedig nem lestem
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 16 2013 01:45am
Quote (Flutter @ 16 Jan 2013 03:00)
We're posting a special video when Family Guy hits 50 million Facebook LIKES.


49.984.643 ember kedveli

https://www.facebook.com/FamilyGuy?ref=ts&fref=ts

ha valaki még nem like-olta volna, akkor egyszerűbb legyen.
Member
Posts: 3,685
Joined: Mar 11 2009
Gold: Locked
Jan 16 2013 03:35am
lehet gagyi, de elkezdtem nézni a dr who-t és elég jó.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 16 2013 06:07am
Quote (Inakwo @ 15 Jan 2013 20:31)
Elementary

ezt nézi valaki?


hmhm?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 16 2013 06:30am
tetszik a walking dead, pedig nem is akartam nekiállni.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 16 2013 06:41am
Quote (Nerz8 @ 16 Jan 2013 14:30)
tetszik a walking dead, pedig nem is akartam nekiállni.


plebkanizsai
/komolyan ne vedd nerztomi :c

This post was edited by ecneB on Jan 16 2013 06:44am
Go Back To Magyar Topic List
Prev13053063073083091141Next
Add Reply New Topic New Poll