d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1305306307308309382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 10 2012 11:11am
BALOTELLI TE VILÁG SZÉGYENE BAZDMEG :dDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 10 2012 11:17am
azér néznék mostmár egy sokgólos meccset is, ez így tiszta csöves má megin
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 10 2012 11:20am
natessék, csak kérnem kellett.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 10 2012 11:54am
Quote (bajcli @ 10 Jun 2012 18:20)
natessék, csak kérnem kellett.


Ez a Di Natale egy ÁLAT!

Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jun 10 2012 12:42pm
Quote (szabika @ 9 Jun 2012 19:09)
-7k itt


haverom lottózóba dolgozik és mondta hogy egy balfasz 70k-t tett a hollandokra :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 10 2012 12:44pm
Quote (kusziyoker @ Jun 10 2012 06:42pm)
haverom lottózóba dolgozik és mondta hogy egy balfasz 70k-t tett a hollandokra :)


én 14 ezret raktam az angolokra a franciák ellen! 28ezret fogok nyerni


azaz 42 ezrem lesz 14ből!

This post was edited by Senee on Jun 10 2012 12:48pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 10 2012 12:49pm
Quote (Senee @ 10 Jun 2012 19:44)
én 14 ezret raktam az angolokra a franciák ellen! 28ezret fogok nyerni


azaz 42 ezrem lesz 14ből!


angolok kapura nem fognak lőni barátom
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 10 2012 12:52pm
Quote (Senee @ 10 Jun 2012 20:44)
én 14 ezret raktam az angolokra a franciák ellen! 28ezret fogok nyerni


azaz 42 ezrem lesz 14ből!


hát sok sikert hozzá :D

Quote (Inakwo @ 10 Jun 2012 20:49)
angolok kapura nem fognak lőni barátom


főleg rooney nélkül, etc
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 10 2012 12:54pm
Quote (Inakwo @ Jun 10 2012 06:49pm)
angolok kapura nem fognak lőni barátom


majdnem beírtam, hogy mibe fogadunk de nincs fgm :xdx

defoe meg caroll elől azért befogja kenyni amit be kell
gerrard meg biztosítja a fasza a labdákat.. hátul meg ott van cole, terry két biztos pontnak, ami bőségesen bőven elég lesz egy olyan fiatal meg gyenge csapat ellen mint a franciáké

inkább a franciáknál lesz gond a góllövéssel.. srsly ki a csatárjuk?? lol
az oké, hogy ribery adja a labdákat de kinek

This post was edited by Senee on Jun 10 2012 12:54pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 10 2012 12:55pm
Quote (Senee @ 10 Jun 2012 18:54)
majdnem beírtam, hogy mibe fogadunk de nincs fgm :xdx

defoe meg caroll elől azért befogja kenyni amit be kell
gerrard meg biztosítja a fasza a labdákat.. hátul meg ott van cole, terry két biztos pontnak, ami bőségesen bőven elég lesz egy olyan fiatal meg gyenge csapat ellen mint a franciáké

inkább a franciáknál lesz gond a góllövéssel.. srsly ki a csatárjuk?? lol
az oké, hogy ribery adja a labdákat de kinek


Benzema, de imo a franciák is egy rakás szarral lesznek versenyben, talán még az angoloknál is szarabbak.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1305306307308309382Next
Add Reply New Topic New Poll