d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13043053063073084765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 8 2015 04:42am
Quote (ElCapitano @ 8 Aug 2015 10:37)
Még szerencse, hogy egy olyan világban élünk ahol nem az embereket próbálják felemelni a kihívásokhoz, hanem a kihívásokat szabják át úgy, hogy a leghülyébbeknek is legyen sikerélménye. ELTE-BTK ott tart, hogy szándékosan se tudsz megbukni, az érettségi meg már tényleg az a szint, hogy a középszintűt ennyi erővel vizsga nélkül is megadhatnák mindenkinek aki kibírt 4 évet keménydrogok, gyilkosság nélkül az iskolapadban.

hurrdurr régen minden régebben volt

tfw hőzöngök azon, hogy milyen hülyék az emberek és leírom véletlen azt hogy szablyák szabják helyett, oh the irony


nézz át az ELTE-IK-ra akkor, ott nincsenek ilyen problémák
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 8 2015 04:43am
Quote (sylke @ 8 Aug 2015 12:42)
nem látom a problémát


Jólvan brate nekem mindegy ^_^

Quote (Anarkin @ 8 Aug 2015 12:42)
nézz át az ELTE-IK-ra akkor, ott nincsenek ilyen problémák


Igen szerencsére még a műszaki szakok tartják magukat valamennyire, de a bölcsészképzés kritikán aluli.

This post was edited by ElCapitano on Aug 8 2015 04:44am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 8 2015 05:08am
Quote (ElCapitano @ Aug 8 2015 10:29am)
Kandó vs BME téma végleg eldőlt

https://www.facebook.com/jakus.mikes?fref=ts


Szegény cyberpunk. Ezt magyarázhatja időtlen időkig.
Quote (ElCapitano @ Aug 8 2015 10:37am)
Még szerencse, hogy egy olyan világban élünk ahol nem az embereket próbálják felemelni a kihívásokhoz, hanem a kihívásokat szabják át úgy, hogy a leghülyébbeknek is legyen sikerélménye. ELTE-BTK ott tart, hogy szándékosan se tudsz megbukni, az érettségi meg már tényleg az a szint, hogy a középszintűt ennyi erővel vizsga nélkül is megadhatnák mindenkinek aki kibírt 4 évet keménydrogok, gyilkosság nélkül az iskolapadban.

hurrdurr régen minden régebben volt

tfw hőzöngök azon, hogy milyen hülyék az emberek és leírom véletlen azt hogy szablyák szabják helyett, oh the irony


true dat

Régen a konditeremben volt egy tréner (képzése nem volt, csak régen sokat gyúrt) aki beiratkozott a Szent István Egyetemre. Én írtam meg a statisztika háziját, mert nem értette, hogy mi az átlag (wtf???!!).

Aztán azóta diplomás.

Quote (sylke @ Aug 8 2015 11:36am)
????????
ez most hogy jött abbol a postombol


Most nem az volt a kérdés, hogy jött le a postból.

This post was edited by beni on Aug 8 2015 05:09am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 8 2015 05:09am
Quote (ElCapitano @ Aug 8 2015 11:43am)
Jólvan brate nekem mindegy ^_^



Igen szerencsére még a műszaki szakok tartják magukat valamennyire, de a bölcsészképzés kritikán aluli.


rajottek, hogy kurvamindegy mit tanitanak, ugy sem lehet semmire sem hasznalni az eg egy adta vilagon

aki bejar annak meg miert ne adjanak bolcseszdiplomat, hamar egyszer penzt kap erte az egyetem

This post was edited by jarabekg on Aug 8 2015 05:09am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 8 2015 05:13am
Quote (jarabekg @ Aug 8 2015 12:09pm)
rajottek, hogy kurvamindegy mit tanitanak, ugy sem lehet semmire sem hasznalni az eg egy adta vilagon

aki bejar annak meg miert ne adjanak bolcseszdiplomat, hamar egyszer penzt kap erte az egyetem


mert devalválódik az egész felsőoktatás értéke

nem csak a bölcsész diplomáké, hanem közvetve a műszaki karokon szerzett papíroké is
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 8 2015 05:14am
Quote (jarabekg @ 8 Aug 2015 13:09)
rajottek, hogy kurvamindegy mit tanitanak, ugy sem lehet semmire sem hasznalni az eg egy adta vilagon

aki bejar annak meg miert ne adjanak bolcseszdiplomat, hamar egyszer penzt kap erte az egyetem


Annak ellenére, hogy ez bait post volt ez 100% true sajnos. Mármint így gondolkodik az egyetem.

This post was edited by ElCapitano on Aug 8 2015 05:14am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 8 2015 05:57am
Quote (beni @ 8 Aug 2015 13:08)
Szegény cyberpunk. Ezt magyarázhatja időtlen időkig.

true dat

Régen a konditeremben volt egy tréner (képzése nem volt, csak régen sokat gyúrt) aki beiratkozott a Szent István Egyetemre. Én írtam meg a statisztika háziját, mert nem értette, hogy mi az átlag (wtf???!!).

Aztán azóta diplomás.



Most nem az volt a kérdés, hogy jött le a postból.


Multkor voltam egy allasinterjun, gazdasagi asszisztensnek egy munkavedelmi cegnel.
20-an irtunk tesztet, rajtam kivul aki nem vegzett/palyakezdo kozgazdasz volt, vagy 'gyakornok', kb meg ketten voltak, egyik egy logisztikat vegzett csavo, meg valami random bolcsesz csaj.

Afa szamolas oda + vissza a 20-bol 4-unknek ment.. Kozgaz kepzes/10.

Angolul irni egy levelet, hogy elbasztad a rendelest, rosszul szamlaztad, lehetosegeket ajanlani, hogy lehetne 'helyrehozni' a problemat, 3-4 opciot irj bele/ajanlj.

6-an irtunk kb 10-15 mondatosat, 5 jelezte, nem tud angolul (feltetel volt jelentkezeskor, hogy hivhattak be egyaltalan tesztre?), a tobbi 20 perc alatt kiszenvedett 2 mondatot.

De vegul a logisztikus csavot vettek fel. :( (Masodik korbe csak minket hivtak vissza a 20-bol.)

This post was edited by Baleee on Aug 8 2015 05:57am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 8 2015 06:15am
Nezegettem ilyen borotvalkozo szetteket, akartam venni magamnak ecsetet mar eleg regota es szemem ele kerult most ilyen 'szettkent', meg Gilette mach3 borotvafejjel nyel szinten. De, hogy ezek milyen rohadt dragak. Egy normalis ecset is, aminek nem kemeny a szore, meg eleg dus az is baromi draga. :(

http://www.ecsetbolt.hu/termek.php?mi=88&meddig=20&gy1=25

Inb4 tip fedora, etc.

e igazabol mar kb 4-5 eve sima szappannal borotvalkozok, egy idoben volt ecsetem is hozza, csak azt is azert nem art cserelgetni, meg el is hagytam. Igazabol sokkal jobb, mint barmilyen borotvahab.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 8 2015 08:13am
Quote (ElCapitano @ 8 Aug 2015 11:29)
Kandó vs BME téma végleg eldőlt

https://www.facebook.com/jakus.mikes?fref=ts


Baromi old. Már tavaly posztoltam.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Aug 8 2015 08:53am
Quote (CyberPunk666 @ 8 Aug 2015 16:13)
Baromi old. Már tavaly posztoltam.


This.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13043053063073084765Next
Add Reply New Topic New Poll