d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev1304305306307308799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 20 2012 05:13am
Quote (beni @ 20 Jul 2012 13:11)
akkor lehet csak én emlékszem rosszul


Mutasd már meg, hogy volt elmondva mekkora faszságot beszélek. Normális vita volt, normális véleményekkel.
Jul 20 2012 05:13am
Inappropriate Post Content
Jul 20 2012 05:13am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 20 2012 05:13am
Quote (jarabekg @ Jul 20 2012 11:12am)
bump, ezt nem fogod csak úgy ignorálni


1 perc 30 seces floodcontrolom van, igy nehéz spammelni a flamet
btw leszoktam irni a véleményem, csak mondjuk lackettonek rezsnek olinak etc
tudod, olyanoknak, akiket a barátaimnak tekintek
nem igazán érzem azt, hogy bármiféle véleményemet is meg kéne osztanom olyanokkal, mint te : D
Jul 20 2012 05:14am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 20 2012 05:14am
Quote (Rawen @ Jul 20 2012 12:13pm)
Mutasd már meg, hogy volt elmondva mekkora faszságot beszélek. Normális vita volt, normális véleményekkel.


úgy értelmeztem, hogy azt mondod, hogy te még sosem voltál lehurrogva értelmetlen post miatt

de nem nagyon figyelem, hogy most miről megy a perlekedés, csak nyomatom a szokásos +1eket
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 20 2012 05:14am
Quote (beni @ 20 Jul 2012 13:14)
úgy értelmeztem, hogy azt mondod, hogy te még sosem voltál lehurrogva értelmetlen post miatt

de nem nagyon figyelem, hogy most miről megy a perlekedés, csak nyomatom a szokásos +1eket


Ja okj.
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 20 2012 05:14am
Quote (jarabekg @ Jul 20 2012 12:13pm)
Nem gondolkodni, vagy gondolkodni és tévedni, hát nem tudom...


"Tévedni" :D Elég szépen fogalmaztál.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 20 2012 05:15am
Quote (beni @ Jul 20 2012 11:12am)
ha egyszer nyomna egy nem kurvaanyázós postot egyből menne a ban az accjára, hogy eladta másnak


nem is tudom mikor kurvaanyáztam utoljára :(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 20 2012 05:16am
rezs úgylátom tényleg dühkezelésre jár, túl kultúrált a topic, nem lesz ez így jó.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1304305306307308799Next
Add Reply New Topic New Poll