Quote (jarabekg @ Jul 20 2012 11:12am)
bump, ezt nem fogod csak úgy ignorálni
1 perc 30 seces floodcontrolom van, igy nehéz spammelni a flamet
btw leszoktam irni a véleményem, csak mondjuk lackettonek rezsnek olinak etc
tudod, olyanoknak, akiket a barátaimnak tekintek
nem igazán érzem azt, hogy bármiféle véleményemet is meg kéne osztanom olyanokkal, mint te : D