Quote (SnoopDogg @ Jan 13 2013 02:29pm)
kurva jó, The shield is kurva jó.. tass juttatta eszembe így megint elkezdtem nézni ... másodjára se unom 3.évad vége felé járok.
hát nemtudom hogy a weeds miért kurvajo
én a 2-3. évad után már azt vártam hogy mikor döglik meg az összes kicseszett szereplö
ráadásul a tetves kurva nancynél idegesitöbb karakter az égvilágon nincsen