d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13043053063073081141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 13 2013 03:30pm
Quote (SnoopDogg @ Jan 13 2013 02:29pm)
kurva jó, The shield is kurva jó.. tass juttatta eszembe így megint elkezdtem nézni ... másodjára se unom 3.évad vége felé járok.


hát nemtudom hogy a weeds miért kurvajo
én a 2-3. évad után már azt vártam hogy mikor döglik meg az összes kicseszett szereplö
ráadásul a tetves kurva nancynél idegesitöbb karakter az égvilágon nincsen
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 13 2013 04:51pm
Quote (sylke @ Jan 13 2013 11:30pm)
hát nemtudom hogy a weeds miért kurvajo
én a 2-3. évad után már azt vártam hogy mikor döglik meg az összes kicseszett szereplö
ráadásul a tetves kurva nancynél idegesitöbb karakter az égvilágon nincsen


mert nekem kóla alap
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 13 2013 05:03pm
Quote (Fej @ 13 Jan 2013 21:28)
annyian dicserik a wiret, ma este neki fekszek


az jo is! lehet megnezem az elso evadot.
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Jan 14 2013 02:20am
Californication_S06E01_720p_HDTV_x264-IMMERSE
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 14 2013 03:13am
Quote (qkatz @ Jan 14 2013 09:20am)
Californication_S06E01_720p_HDTV_x264-IMMERSE


nem nagy eresztes
2 jo poen van benne talan :wacko:
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Jan 14 2013 03:19am
Quote (Flutter @ 14 Jan 2013 10:13)
nem nagy eresztes
2 jo poen van benne talan :wacko:


elso pár évad kedvéért azért nézni fogom
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 14 2013 03:25am
Quote (sylke @ Jan 13 2013 10:30pm)
hát nemtudom hogy a weeds miért kurvajo
én a 2-3. évad után már azt vártam hogy mikor döglik meg az összes kicseszett szereplö
ráadásul a tetves kurva nancynél idegesitöbb karakter az égvilágon nincsen


hát ha el kéne magyarázni egy jó indokot nem tudnék mondani miért jó sorozat. hangulatos talán

vagy csak a kurva cliffhangerek. Najó, az egyetlen figura akit bírok a sorozatból az Andy, hatalmas pofa.

This post was edited by anyd on Jan 14 2013 03:35am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 14 2013 04:34am
Quote (anyd @ Jan 14 2013 11:25am)
hát ha el kéne magyarázni egy jó indokot nem tudnék mondani miért jó sorozat. hangulatos talán

vagy csak a kurva cliffhangerek. Najó, az egyetlen figura akit bírok a sorozatból az Andy, hatalmas pofa.


http://www.youtube.com/watch?v=H4VPFEZDDNo
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jan 14 2013 11:13pm
sylnek üzenem hogy az uj HIMYM részben már mutatták Ted feleségének a fél karját! Innen már csak 10-15 évad és megtudjuk hogy valójában sose létezett.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 15 2013 01:31pm
Elementary

ezt nézi valaki?
Go Back To Magyar Topic List
Prev13043053063073081141Next
Add Reply New Topic New Poll