Quote (bajcli @ Jun 10 2012 05:59pm)
:DDD
meg most az a videó is mi a fasz
Jah én is azt néztem, de ugy még viccesebb a video, hogy előtte néztem meg madonna csecsét, és igy a videó felé van írva, hogy a lényeg 2:30nál kezdődik
ez nem is gond, csak a videó ami bevolt rakva 15 másodperces volt :DD
ONTOPIK
Azon gondolkodom, hogy mi lesz a B csoporttal. Mivel a németek nyertek, meg a dánok, nekik 3-3 a hollandoknak meg a portugáloknak 0-0 pontja van...Szerintem a hollandok elverik a németeket és a portugálokat, a portugálok kikapnak a dánoktól, a németek megverik a dánokat, igy 3 6pontos csapat lesz portugália meg kiesik nullaponttal
Kérdés: azonos pontszámnál a gólkülönbség, vagy az egymás elleni eredmény számit?