d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev13043053063073081887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 7 2010 09:49am
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=43311431&f=210&o=0


FFFFFFFFFFUUUUUUUUU-

inb4 icwhatudidthar

This post was edited by H4xooR on May 7 2010 09:49am
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 7 2010 11:20am
btw most 80on dungeon finder csak norm es hc wotlk instakat mutat, akkor a tbc es vanilla instakat csak akkor tudom megcsinalni ha odamegyek egy elore osszeszedett partyval?
mer guild nelkul ez igy eleg buko nekem, es kellene a sok achi beloluk :<
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 7 2010 11:22am
Quote (Floodban @ 7 May 2010 19:20)
btw most 80on dungeon finder csak norm es hc wotlk instakat mutat, akkor a tbc es vanilla instakat csak akkor tudom megcsinalni ha odamegyek egy elore osszeszedett partyval?
mer guild nelkul ez igy eleg buko nekem, es kellene a sok achi beloluk :<


igen
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
May 7 2010 01:34pm
Quote (Floodban @ 7 May 2010 18:20)
btw most 80on dungeon finder csak norm es hc wotlk instakat mutat, akkor a tbc es vanilla instakat csak akkor tudom megcsinalni ha odamegyek egy elore osszeszedett partyval?
mer guild nelkul ez igy eleg buko nekem, es kellene a sok achi beloluk :<


majd lenyomjuk együtt, TBC instákbol nekem is kell még norm Arcatraz meg joformán az összes hc...
nem nehéz egyik se, leszolozom simán hct is (noskill faceroll pala) csak rohadt uncsi egyedül^^
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 7 2010 01:36pm
Quote (Hellmarch @ 7 May 2010 21:34)
majd lenyomjuk együtt, TBC instákbol nekem is kell még norm Arcatraz meg joformán az összes hc...
nem nehéz egyik se, leszolozom simán hct is (noskill faceroll pala) csak rohadt uncsi egyedül^^


nem nagyobb faceroll, mint az arcane mage, meg a destro lock
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 8 2010 01:22pm
Quote (RRC @ 7 May 2010 21:36)
nem nagyobb faceroll, mint az arcane mage, meg a destro lock


egyik srác megokoskodta wow subforumon, hogy az arcane mage nem faceroll, mert ott egy skillt kell használni, és ha procol, akkor még egyet.
de ret palával ha 4 skillt szétdobsz a toolbaron, és oda se nézel, csak azokat baszkodod random, akkoris jó dpst fogsz tolni, és az a faceroll :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 8 2010 02:23pm
Quote (bajcli @ 8 May 2010 21:22)
egyik srác megokoskodta wow subforumon, hogy az arcane mage nem faceroll, mert ott egy skillt kell használni, és ha procol, akkor még egyet.
de ret palával ha 4 skillt szétdobsz a toolbaron, és oda se nézel, csak azokat baszkodod random, akkoris jó dpst fogsz tolni, és az a faceroll :D


destro lockkal jóval könnyebb dpselni, mint retrivel

mindkettőt próbáltam... mage meg mage :D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 8 2010 02:24pm
Quote (RRC @ 8 May 2010 22:23)
destro lockkal jóval könnyebb dpselni, mint retrivel

mindkettőt próbáltam... mage meg mage :D


pont azt magyarázom, hogy könnyű =/= "faceroll"
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
May 8 2010 06:09pm
Quote (bajcli @ 8 May 2010 22:24)
pont azt magyarázom, hogy könnyű =/= "faceroll"


ám amugy nem tom de miaz a geci?

egy random gv-t tpol vki dudmmal,

This post was edited by *varti on May 8 2010 06:31pm
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
May 9 2010 03:18am
Quote (*varti @ 9 May 2010 01:09)
ám amugy nem tom de miaz a geci?

egy random gv-t tpol vki dudmmal,


bevagy?
Go Back To Magyar Topic List
Prev13043053063073081887Next
Add Reply New Topic New Poll