Quote (RRC @ 7 May 2010 21:36)
nem nagyobb faceroll, mint az arcane mage, meg a destro lock
egyik srác megokoskodta wow subforumon, hogy az arcane mage nem faceroll, mert ott egy skillt kell használni, és ha procol, akkor még egyet.
de ret palával ha 4 skillt szétdobsz a toolbaron, és oda se nézel, csak azokat baszkodod random, akkoris jó dpst fogsz tolni, és az a faceroll
