d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1304305306307308397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 9 2011 09:38am
Quote (Flutter @ Aug 9 2011 02:57pm)
-Hogy neveli a DJ a fiát?
-Lekever neki egyet!


:D
Member
Posts: 15,840
Joined: Jan 22 2010
Gold: 2,405.00
Aug 10 2011 07:06am
- Mit mond a kis néger gyerek amikor átmegy a zebrán?
- Most látnak, most nem látnak, most látnak ...
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Aug 10 2011 07:18am
Quote (ArcSten @ Aug 10 2011 03:06pm)
- Mit mond a kis néger gyerek amikor átmegy a zebrán?
- Most látnak, most nem látnak, most látnak ...


jaj :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 11 2011 05:26am
- Hátde bíró úr, nem sok egy kicsit az az öt év?
- Mondom kötél..
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 11 2011 05:50pm
Rettenetesen sír a falusi kisgyerek. Oda megy hozzá a szomszéd és megkérdi:
- Mi a baj, kisfiam?
- Az anya beleesett a pöcegödörbe.
- Te jó ég! – kiált fel a férfi, és beugrik a pöcegödörbe. Keres, kutat, néha meg le is bukik, aztán felszól a gyereknek. – Sajnos, sehol sem találom az anyádat.
A gyerek benyúl a zsebébe, kivesz egy csavart, és bedobja a gödörbe.
- Akkor a csavar se kell.
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Aug 11 2011 06:11pm
Quote (Flutter @ Aug 12 2011 01:50am)
Rettenetesen sír a falusi kisgyerek. Oda megy hozzá a szomszéd és megkérdi:
- Mi a baj, kisfiam?
- Az anya beleesett a pöcegödörbe.
- Te jó ég! – kiált fel a férfi, és beugrik a pöcegödörbe. Keres, kutat, néha meg le is bukik, aztán felszól a gyereknek. – Sajnos, sehol sem találom az anyádat.
A gyerek benyúl a zsebébe, kivesz egy csavart, és bedobja a gödörbe.
- Akkor a csavar se kell.


visszafejlődtem 10 évet.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Aug 11 2011 06:23pm
Egy pszichológusnő az iskolában kap állást. Rögtön az első nap meglát egy fiút, aki nem futkározik a többiekkel, csak áll magában. Odamegy hozzá és megkérdezi:
- Jól érzed magad?
- Jól.
- Akkor miért nem futkározol a többi fiúval?
- Mert én vagyok a kapus.

Egy férfi elmegy a pszichológushoz, mondván, hogy állandó rosszkedv gyötri. A pszichológus meghallgatja, feltesz pár kérdést, majd hátradől a székében:
- Nos, uram, szerintem a problémákat az okozza, hogy Önnek nincsen önbizalma. Az ilyen született veszteseknél ez elég gyakori...

Bemegy egy férfi a pszichológushoz, és azt mondja:
- Doktor úr, segítenie kell! Teljesen kikészít a feleségem. Minden este elmegy otthonról. Elmegy egy kocsmába, felszed valami pasit, elmegy a lakására és lefekszik vele. Már nem tudom, mit csináljak!
Az orvos nyugtatólag:
- Semmi baj. Feküdjön le ide a díványra, csukja be a szemét és lazítson. Így ni... És most szépen, lassan mondja el, pontosan hol is található ez a kocsma?

Móricka hosszasan leskelődik a szülei hálószobájának kulcslyukán...
Egyszer csak elvörösödik és mérgében ölével az ajtóba csap:
- És még ezek akarnak pszichológushoz küldeni azért, mert szopom az ujjam...

Egy taxis levizsgázik pszichológiából. Kérdi a barátja, hogy jó-e ez neki valamire.
- Persze. Most értem csak igazán, hogy miért vágnak elém annyian a forgalomban és miért gyorsítanak, ha előzni akarom őket.
- És miért?
- Mert hülyék.

This post was edited by zsansaccount on Aug 11 2011 06:26pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 11 2011 06:26pm
Quote (Liliomtipro @ 12 Aug 2011 02:11)
visszafejlődtem 10 évet.


erre fogsz hivatkozni a bíróságon, mikor elővesznek, amiért kiskorúakkal fajtalankodsz :D
Member
Posts: 15,840
Joined: Jan 22 2010
Gold: 2,405.00
Aug 11 2011 06:51pm
Quote (Flutter @ 12 Aug 2011 01:50)
Rettenetesen sír a falusi kisgyerek. Oda megy hozzá a szomszéd és megkérdi:
- Mi a baj, kisfiam?
- Az anya beleesett a pöcegödörbe.
- Te jó ég! – kiált fel a férfi, és beugrik a pöcegödörbe. Keres, kutat, néha meg le is bukik, aztán felszól a gyereknek. – Sajnos, sehol sem találom az anyádat.
A gyerek benyúl a zsebébe, kivesz egy csavart, és bedobja a gödörbe.
- Akkor a csavar se kell.


ez így estére ki is ütött, na jó éjt
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Aug 12 2011 03:34am
Quote (zsansaccount @ Aug 12 2011 02:23am)
Egy pszichológusnő az iskolában kap állást. Rögtön az első nap meglát egy fiút, aki nem futkározik a többiekkel, csak áll magában. Odamegy hozzá és megkérdezi:
- Jól érzed magad?
- Jól.
- Akkor miért nem futkározol a többi fiúval?
- Mert én vagyok a kapus.

Egy férfi elmegy a pszichológushoz, mondván, hogy állandó rosszkedv gyötri. A pszichológus meghallgatja, feltesz pár kérdést, majd hátradől a székében:
- Nos, uram, szerintem a problémákat az okozza, hogy Önnek nincsen önbizalma. Az ilyen született veszteseknél ez elég gyakori...

Bemegy egy férfi a pszichológushoz, és azt mondja:
- Doktor úr, segítenie kell! Teljesen kikészít a feleségem. Minden este elmegy otthonról. Elmegy egy kocsmába, felszed valami pasit, elmegy a lakására és lefekszik vele. Már nem tudom, mit csináljak!
Az orvos nyugtatólag:
- Semmi baj. Feküdjön le ide a díványra, csukja be a szemét és lazítson. Így ni... És most szépen, lassan mondja el, pontosan hol is található ez a kocsma?

Móricka hosszasan leskelődik a szülei hálószobájának kulcslyukán...
Egyszer csak elvörösödik és mérgében ölével az ajtóba csap:
- És még ezek akarnak pszichológushoz küldeni azért, mert szopom az ujjam...

Egy taxis levizsgázik pszichológiából. Kérdi a barátja, hogy jó-e ez neki valamire.
- Persze. Most értem csak igazán, hogy miért vágnak elém annyian a forgalomban és miért gyorsítanak, ha előzni akarom őket.
- És miért?
- Mert hülyék.


geciskilles gyerek ez a móricka :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1304305306307308397Next
Add Reply New Topic New Poll