Quote (-joey- @ 8 Aug 2015 11:33)
Hosszú lehetett az út idáig.
Még szerencse, hogy egy olyan világban élünk ahol nem az embereket próbálják felemelni a kihívásokhoz, hanem a kihívásokat szabják át úgy, hogy a leghülyébbeknek is legyen sikerélménye. ELTE-BTK ott tart, hogy szándékosan se tudsz megbukni, az érettségi meg már tényleg az a szint, hogy a középszintűt ennyi erővel vizsga nélkül is megadhatnák mindenkinek aki kibírt 4 évet keménydrogok, gyilkosság nélkül az iskolapadban.
hurrdurr régen minden régebben volt
tfw hőzöngök azon, hogy milyen hülyék az emberek és leírom véletlen azt hogy szablyák szabják helyett, oh the irony
This post was edited by ElCapitano on Aug 8 2015 03:38am