d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13033043053063074765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 8 2015 03:25am
Quote (beni @ Aug 8 2015 09:37am)
Engem rendszeresen meg szoktak hívni a kollégák (mentőn), amikor beugrunk például gyrosozni. De múltkor még reggelit sem vehettem, mert valaki hozott szendvicset (uborka és sajt volt benne...). Aztán az ebéd lecsó. Estére már majdnem elhaltam.


Azért nem olyan rossz az ingyen kaja
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 8 2015 03:29am
Kandó vs BME téma végleg eldőlt

https://www.facebook.com/jakus.mikes?fref=ts
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 8 2015 03:33am
Quote (ElCapitano @ Aug 8 2015 10:29am)
Kandó vs BME téma végleg eldőlt

https://www.facebook.com/jakus.mikes?fref=ts


Hosszú lehetett az út idáig.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 8 2015 03:37am
Quote (-joey- @ 8 Aug 2015 11:33)
Hosszú lehetett az út idáig.


Még szerencse, hogy egy olyan világban élünk ahol nem az embereket próbálják felemelni a kihívásokhoz, hanem a kihívásokat szabják át úgy, hogy a leghülyébbeknek is legyen sikerélménye. ELTE-BTK ott tart, hogy szándékosan se tudsz megbukni, az érettségi meg már tényleg az a szint, hogy a középszintűt ennyi erővel vizsga nélkül is megadhatnák mindenkinek aki kibírt 4 évet keménydrogok, gyilkosság nélkül az iskolapadban.

hurrdurr régen minden régebben volt

tfw hőzöngök azon, hogy milyen hülyék az emberek és leírom véletlen azt hogy szablyák szabják helyett, oh the irony

This post was edited by ElCapitano on Aug 8 2015 03:38am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 8 2015 04:15am
Quote (ElCapitano @ 8 Aug 2015 11:37)
Még szerencse, hogy egy olyan világban élünk ahol nem az embereket próbálják felemelni a kihívásokhoz, hanem a kihívásokat szabják át úgy, hogy a leghülyébbeknek is legyen sikerélménye. ELTE-BTK ott tart, hogy szándékosan se tudsz megbukni, az érettségi meg már tényleg az a szint, hogy a középszintűt ennyi erővel vizsga nélkül is megadhatnák mindenkinek aki kibírt 4 évet keménydrogok, gyilkosság nélkül az iskolapadban.

hurrdurr régen minden régebben volt

tfw hőzöngök azon, hogy milyen hülyék az emberek és leírom véletlen azt hogy szablyák szabják helyett, oh the irony


minden oké?
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Aug 8 2015 04:22am
Quote (ElCapitano @ 8 Aug 2015 10:37)
Még szerencse, hogy egy olyan világban élünk ahol nem az embereket próbálják felemelni a kihívásokhoz, hanem a kihívásokat szabják át úgy, hogy a leghülyébbeknek is legyen sikerélménye. ELTE-BTK ott tart, hogy szándékosan se tudsz megbukni, az érettségi meg már tényleg az a szint, hogy a középszintűt ennyi erővel vizsga nélkül is megadhatnák mindenkinek aki kibírt 4 évet keménydrogok, gyilkosság nélkül az iskolapadban.

hurrdurr régen minden régebben volt

tfw hőzöngök azon, hogy milyen hülyék az emberek és leírom véletlen azt hogy szablyák szabják helyett, oh the irony


te hol diplomáztál?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 8 2015 04:35am
Quote (ace07 @ 8 Aug 2015 12:22)
te hol diplomáztál?


Quote (sylke @ 8 Aug 2015 12:15)
minden oké?


nem akartam leszólni egy egyetemet se, csak az átlag mentalitását a magyar oktatásnak

Syl komolyan neked mi a fasz bajod van, nincs egyetlen pozitív kommented se, vágom hogy valami ultimate szerelmi bánatod van évek óta, de komolyan lazíthatnál egy kicsit be fogsz csavarodni ettől a sok negatív érzelemtől lel :wacko:
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 8 2015 04:36am
Quote (ElCapitano @ 8 Aug 2015 12:35)
nem akartam leszólni egy egyetemet se, csak az átlag mentalitását a magyar oktatásnak

Syl komolyan neked mi a fasz bajod van, nincs egyetlen pozitív kommented se, vágom hogy valami ultimate szerelmi bánatod van évek óta, de komolyan lazíthatnál egy kicsit be fogsz csavarodni ettől a sok negatív érzelemtől lel :wacko:


????????
ez most hogy jött abbol a postombol
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 8 2015 04:40am
Quote (sylke @ 8 Aug 2015 12:36)
????????
ez most hogy jött abbol a postombol


Ja ez már régóta érdekel. Mármint jspn alap a csipkelődés meg a beszólogatás de neked kb minden kommented valami oltás. Még csak azt se lehet mondani hogy hülye lennél mert ha hozzászólsz egy témához mindig tök vállalható, értelmet sugárzó véleményed van de azt is megcsavarod valami cinikus "mindneki retard csak én nem" megjegyzéssel.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 8 2015 04:42am
Quote (ElCapitano @ 8 Aug 2015 12:40)
Ja ez már régóta érdekel. Mármint jspn alap a csipkelődés meg a beszólogatás de neked kb minden kommented valami oltás. Még csak azt se lehet mondani hogy hülye lennél mert ha hozzászólsz egy témához mindig tök vállalható, értelmet sugárzó véleményed van de azt is megcsavarod valami cinikus "mindneki retard csak én nem" megjegyzéssel.


nem látom a problémát
Go Back To Magyar Topic List
Prev13033043053063074765Next
Add Reply New Topic New Poll