Quote (bajcli @ 21 May 2012 19:28)
ezt most úgy írod, mintha a chelsea körömszakadtáig küzdött volna a győzelemért
szerintem ikszre játszottak.
Quote (bajcli @ 21 May 2012 20:05)
de mérges vagyok
előzetesen úgy mentem neki ennek a meccsnek, hogy szerintem lamps meg terry is kurvára megérdemelne egy bl-t már, szeretem is őket, stb
de annyira undorító volt ez a meccs, hogy a faszom is kivan az egésszel, és ha objektívan nézem, akkoris azt mondom, hogy gecire nem érdemelte meg a chelsea
oké, hogy szar volt a bayern, meg nem lehet mindent tizenegyesekkel megnyerni, de akkoris.
Quote (Inakwo @ 21 May 2012 20:11)
figyelj nem hiszem hogy neked be kell mutatni a futballtörténelemt.. inkább nem is kezdek bele
én nem különösebben szoritottam egyiknek sem, de amennyire kiszámithato a bayern játék annyira volt szar a chelsea védekző taktikája
ezt a Robbent meg eddig is utáltam most be is bizonyitottam hogy el lehet adni két zsák krumpliért.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=LAvjvVpZHG8#t=210smegesik az ilyen