d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1303304305306307382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 21 2012 12:49pm
Quote (Inakwo @ 21 May 2012 20:49)
amugy tulajdon kép, ő baszta el az egész szezonotokat :D


meg is dögölhetne ott, ahol van.
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
May 22 2012 03:46am
Quote (bajcli @ 21 May 2012 19:28)
ezt most úgy írod, mintha a chelsea körömszakadtáig küzdött volna a győzelemért
szerintem ikszre játszottak.


Quote (bajcli @ 21 May 2012 20:05)
de mérges vagyok

előzetesen úgy mentem neki ennek a meccsnek, hogy szerintem lamps meg terry is kurvára megérdemelne egy bl-t már, szeretem is őket, stb
de annyira undorító volt ez a meccs, hogy a faszom is kivan az egésszel, és ha objektívan nézem, akkoris azt mondom, hogy gecire nem érdemelte meg a chelsea

oké, hogy szar volt a bayern, meg nem lehet mindent tizenegyesekkel megnyerni, de akkoris.


Quote (Inakwo @ 21 May 2012 20:11)
figyelj nem hiszem hogy neked be kell mutatni a futballtörténelemt.. inkább nem is kezdek bele

én nem különösebben szoritottam egyiknek sem, de amennyire kiszámithato a bayern játék annyira volt szar a chelsea védekző taktikája

ezt a Robbent meg eddig is utáltam most be is bizonyitottam hogy el lehet adni két zsák krumpliért.



http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=LAvjvVpZHG8#t=210s

megesik az ilyen
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 24 2012 12:46pm
esti barca keret teljes?
nyerni akarnak ?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 24 2012 12:50pm
Quote (szabika @ 24 May 2012 19:46)
esti barca keret teljes?
nyerni akarnak ?


ofc

de holnap van

This post was edited by Inakwo on May 24 2012 12:51pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 24 2012 01:35pm
Quote (Inakwo @ May 24 2012 07:50pm)
ofc

de holnap van


sérültek,kezdők etc..?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 1 2012 03:01am

2:19 :rofl:
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 1 2012 03:19am
kezdődjön már az eb
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 1 2012 03:22am
Quote (Vismajor @ 1 Jun 2012 10:19)
kezdődjön már az eb


jah és még egy hét :(
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 9 2012 07:34am
Nah, jól bekezdett az EB, első játéknapnak hibátlan volt a tegnapi
ma meg holland-dán, portugál-német ^^
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jun 9 2012 12:00pm
heló hollandia... :mad: :D kinek vitte el a mixét?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1303304305306307382Next
Add Reply New Topic New Poll