Quote (Ad4mz @ 6 May 2010 23:34)
3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Ad4mz, coronita, *varti
rezs multija
:DDDDDDDDD
szerintem ő is valami lurker, aki majd ha valami baja lesz, bepostol ide, de amúgymeg nemis vesz részt a fórumos közösség életében
