Quote (beni @ Aug 7 2015 08:58pm)
Tökre nem szeretem, ha valaki meghív kajálni, mert sosem azt és annyit eszem, mint szeretnék, hogy ne tűnjek pofátlannak.
En csak barátaimhoz szeretek elmenni enni, mert toluk nem gaz megkérdezni hogy van e valami savanyú pl