d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13023033043053064765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 7 2015 02:40pm
most nezem hogy itt laknak a hazban gergoke menedzser ur rokonai


Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 7 2015 03:12pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Aug 7 2015 09:40pm)
most nezem hogy itt laknak a hazban gergoke menedzser ur rokonai


http://2.1m.yt/edOsFsEE0.png


gyújtsd rájuk a házat
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 7 2015 03:15pm
Este 11 óra elmúlt és még mindig olyan kibaszott meleg van, hogy a ventilátor nem is hűsít. Érezni, hogy meleg levegőt fúj...
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 7 2015 03:15pm
Quote (CyberPunk666 @ 7 Aug 2015 23:15)
Este 11 óra elmúlt és még mindig olyan kibaszott meleg van, hogy a ventilátor nem is hűsít. Érezni, hogy meleg levegőt fúj...



22f fokba ulok xD
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 7 2015 03:18pm
Quote (RRC @ Aug 7 2015 10:15pm)
22f fokba ulok xD


22 degrees Fahrenheit =
-5.55555556 degrees Celsius

xD
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 7 2015 10:08pm
mikor lett reggel 6 lel
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 7 2015 10:16pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 8 2015 12:13am
Quote (beni @ Aug 7 2015 08:58pm)
Tökre nem szeretem, ha valaki meghív kajálni, mert sosem azt és annyit eszem, mint szeretnék, hogy ne tűnjek pofátlannak.


En csak barátaimhoz szeretek elmenni enni, mert toluk nem gaz megkérdezni hogy van e valami savanyú pl
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 8 2015 02:37am
Quote (anyd @ Aug 8 2015 07:13am)
En csak barátaimhoz szeretek elmenni enni, mert toluk nem gaz megkérdezni hogy van e valami savanyú pl


Engem rendszeresen meg szoktak hívni a kollégák (mentőn), amikor beugrunk például gyrosozni. De múltkor még reggelit sem vehettem, mert valaki hozott szendvicset (uborka és sajt volt benne...). Aztán az ebéd lecsó. Estére már majdnem elhaltam.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 8 2015 03:24am
Quote (beni @ 8 Aug 2015 10:37)
Engem rendszeresen meg szoktak hívni a kollégák (mentőn), amikor beugrunk például gyrosozni. De múltkor még reggelit sem vehettem, mert valaki hozott szendvicset (uborka és sajt volt benne...). Aztán az ebéd lecsó. Estére már majdnem elhaltam.


Könyvbemutatón zsidó faszi: Egyetek pogácsát mert ki van fizetve.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13023033043053064765Next
Add Reply New Topic New Poll