Quote (sylke @ 20 Jul 2012 13:01)
mer töleg milyen értelmes postot látni?
kb 1 szinten vagy überproval meg a zsidoval
Ok, akkor ne a vélemény minőségét nézzük ha az nem tetszik de legalább szoktam gondolkodni.
Quote (Bendeguz @ 20 Jul 2012 13:02)
Látom szépen összegyűltetek megint, mint a cigányok, akkor kezdődjön!

Szerintem nem, csak simán elküldök bárkit a faszba ha ok nélkül/kedvtelésből jön és bepofázik, mint pl. te és a kis csapatod. De ha már itt tartunk rád csak simán az ostoba postok jellemzőek.
Nem láttál tőlem értelmes postot az utóbbi napokban, oh noes, most akkor mivan? Nem szóltam hozzá semmilyen komolyabb témához mert nem volt kedvem, a kurva anyámat. De te biztos faszagyerek vagy mert leírtad a halálbüntetésről való véleményedet.
Minek áldozzak 5 fgt, épp az előbb néztem meg az utóbbi postjaimat, hogy tényleg ilyen arrogáns 3-4 szavas hányásokat toltam-e csak azért mert olyan kedvem volt, egyet sem találtam.
Mi a faszról beszélsz?!

++
Ja, neked soha nincs kedved, leszarod,mások már leírtak mindent, gz
