d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev1302303304305306799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 20 2012 05:05am
Quote (sylke @ Jul 20 2012 12:04pm)
a nyomorékért suspi jár, ugyhogy marad ez.


hmm... ez esetben megfontolandó
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 20 2012 05:06am
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 20 2012 05:06am
Quote (jarabekg @ Jul 20 2012 12:05pm)
http://3.imgland.net/HoEyr4.png

xd


Ez ki? :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 20 2012 05:07am
Quote (jarabekg @ Jul 20 2012 11:05am)
http://3.imgland.net/HoEyr4.png

xd


Levente Kovássy
29 December 2011
Levente Kovássy

mesélj az öcsédről.
Gergely Jarabek
29 December 2011
Gergely Jarabek

pont ugyan olyan mint én

csak kicsit jóképűbb [:D]
Levente Kovássy
29 December 2011
Levente Kovássy

ezzel azért nem mondtál sokat
Gergely Jarabek
29 December 2011
Gergely Jarabek

mi vagyunk a helyi basszájba
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 20 2012 05:07am
Quote (sylke @ 20 Jul 2012 13:01)
mer töleg milyen értelmes postot látni?
kb 1 szinten vagy überproval meg a zsidoval


Ok, akkor ne a vélemény minőségét nézzük ha az nem tetszik de legalább szoktam gondolkodni.

Quote (Bendeguz @ 20 Jul 2012 13:02)
Látom szépen összegyűltetek megint, mint a cigányok, akkor kezdődjön! :D



Szerintem nem, csak simán elküldök bárkit a faszba ha ok nélkül/kedvtelésből jön és bepofázik, mint pl. te és a kis csapatod. De ha már itt tartunk rád csak simán az ostoba postok jellemzőek.



Nem láttál tőlem értelmes postot az utóbbi napokban, oh noes, most akkor mivan? Nem szóltam hozzá semmilyen komolyabb témához mert nem volt kedvem, a kurva anyámat. De te biztos faszagyerek vagy mert leírtad a halálbüntetésről való véleményedet.



Minek áldozzak 5 fgt, épp az előbb néztem meg az utóbbi postjaimat, hogy tényleg ilyen arrogáns 3-4 szavas hányásokat toltam-e csak azért mert olyan kedvem volt, egyet sem találtam.
Mi a faszról beszélsz?! :D




++


Ja, neked soha nincs kedved, leszarod,mások már leírtak mindent, gz :(
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 20 2012 05:08am
Quote (Rawen @ Jul 20 2012 11:07am)
Ok, akkor ne a vélemény minőségét nézzük ha az nem tetszik de legalább szoktam gondolkodni.



Ja, neked soha nincs kedved, leszarod,mások már leírtak mindent, gz :(


akkor ezt jol titkolod.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 20 2012 05:09am
Quote (sylke @ 20 Jul 2012 13:08)
akkor ezt jol titkolod.


Valahogy mégsem voltam lehurrogva, 1 db postom volt ami tényleg hülyeség volt a 3-4 topicban.
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 20 2012 05:10am
Quote (Rawen @ Jul 20 2012 12:07pm)
Ok, akkor ne a vélemény minőségét nézzük ha az nem tetszik de legalább szoktam gondolkodni.



Ja, neked soha nincs kedved, leszarod,mások már leírtak mindent, gz :(


Soha nincs kedvem? Ilyet nem mondtam.
Leszarom? Ilyet sem.
Ha 10 ember leírta előttem amit én is szerettem volna és nem írom le mégegyszer, azért is a kurva anyámat.

Gz holló :(

This post was edited by Bendeguz on Jul 20 2012 05:10am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 20 2012 05:10am

Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 20 2012 05:10am
Quote (sylke @ Jul 20 2012 12:08pm)
akkor ezt jol titkolod.


ohhai sylke, azért megnézném hogy egyszer kifejted a véleményed egy normális témájú topicban, mert az elmúlt 3 évben nem láttam tőled ilyet.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1302303304305306799Next
Add Reply New Topic New Poll