Quote (anyd @ Jan 13 2013 01:58pm)
breaking bad
azt már akkor kivégeztem, mikor kijött az utolsó rész :c
Quote (TassassinHc @ Jan 13 2013 02:11pm)
The Shield
Clone Wars
illetve 'B' kategóriában a Rescue me! - bár vannak komoly részei / de lehet, h csak akkor, ha hetente kap belőle az ember 45 percet... ^^
a Shieldről is sok jót hallottam, de nekem The Wire is ellaposodott a 3. évad környékén, a Rescue me-t néztem néha az rtl klubbon, de tetszettek azok a részek, amiket láttam