d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13023033043053061141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 13 2013 06:21am
Quote (anyd @ Jan 13 2013 01:58pm)
breaking bad


azt már akkor kivégeztem, mikor kijött az utolsó rész :c


Quote (TassassinHc @ Jan 13 2013 02:11pm)
The Shield
Clone Wars

illetve 'B' kategóriában a Rescue me! - bár vannak komoly részei / de lehet, h csak akkor, ha hetente kap belőle az ember 45 percet... ^^


a Shieldről is sok jót hallottam, de nekem The Wire is ellaposodott a 3. évad környékén, a Rescue me-t néztem néha az rtl klubbon, de tetszettek azok a részek, amiket láttam
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 13 2013 06:24am
Quote (Saenchai @ 13 Jan 2013 12:21)
azt már akkor kivégeztem, mikor kijött az utolsó rész :c




a Shieldről is sok jót hallottam, de nekem  The Wire is ellaposodott a 3. évad környékén, a Rescue me-t néztem néha az rtl klubbon, de tetszettek azok a részek, amiket láttam


game of thrones?
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 13 2013 06:30am
Quote (Saenchai @ 13 Jan 2013 13:21)
azt már akkor kivégeztem, mikor kijött az utolsó rész :c




a Shieldről is sok jót hallottam, de nekem  The Wire is ellaposodott a 3. évad környékén, a Rescue me-t néztem néha az rtl klubbon, de tetszettek azok a részek, amiket láttam


a Shieldre nekem mondták többen is, hogy csak keményebb lesz.
nekem baromira bejön, hogy ennyire nyers (ez az első 1 - 1,5 részben zavart valamiért amúgy.)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 13 2013 06:31am
Quote (Nerz8 @ Jan 13 2013 02:24pm)
game of thrones?


dun goof'd
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 13 2013 06:40am
Quote (Saenchai @ 13 Jan 2013 12:31)
dun goof'd


wut mate
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 13 2013 06:42am
Quote (Nerz8 @ Jan 13 2013 02:40pm)
wut mate


azt is néztem hétről-hétre
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 13 2013 06:43am
Quote (Saenchai @ 13 Jan 2013 12:42)
azt is néztem hétről-hétre


akkor viszont entourage!
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 13 2013 06:46am
Quote (Nerz8 @ Jan 13 2013 02:43pm)
akkor viszont entourage!


lol, abból is van még vagy 2 évad, el is feledkeztem róla

u pro
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 13 2013 06:53am
Quote (Saenchai @ 13 Jan 2013 12:46)
lol, abból is van még vagy 2 évad, el is feledkeztem róla

u pro


nerztamás ott segít, ahol tud
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 13 2013 08:04am
weeds?
Go Back To Magyar Topic List
Prev13023033043053061141Next
Add Reply New Topic New Poll