Quote (bajcli @ 21 May 2012 19:05)
de mérges vagyok
előzetesen úgy mentem neki ennek a meccsnek, hogy szerintem lamps meg terry is kurvára megérdemelne egy bl-t már, szeretem is őket, stb
de annyira undorító volt ez a meccs, hogy a faszom is kivan az egésszel, és ha objektívan nézem, akkoris azt mondom, hogy gecire nem érdemelte meg a chelsea
oké, hogy szar volt a bayern, meg nem lehet mindent tizenegyesekkel megnyerni, de akkoris.
figyelj nem hiszem hogy neked be kell mutatni a futballtörténelemt.. inkább nem is kezdek bele
én nem különösebben szoritottam egyiknek sem, de amennyire kiszámithato a bayern játék annyira volt szar a chelsea védekző taktikája
ezt a Robbent meg eddig is utáltam most be is bizonyitottam hogy el lehet adni két zsák krumpliért.