d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1302303304305306382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 21 2012 08:49am
Quote (Kenny10 @ 21 May 2012 15:45)
Hétvégi bl, büntetők alatt. Vannak érdekes fejek rendesen :DDD meg itt már egy jó pár sör lecsúszott :DD
Bayern gól
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/s720x720/37061_3860830726764_1458322468_70138137_1459950146_n.jpg

Chelsea gól
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/560230_3860825246627_1458322468_70138134_1136246997_n.jpg


ezek király képek :D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 21 2012 11:28am
Quote (Inakwo @ 20 May 2012 14:16)
Vis te ugy irsz néha ebbe a topikba mint aki még életében nem láttot focit

baszus ez nem box hogy pontozzák a játékot, itt egy a lényeg (ha még nem jöttél volna rá) hogy nyerj. Mindegy milyen áron vagy taktikával.

és igen is megérdemelt a chelsea a győzelemet.


ezt most úgy írod, mintha a chelsea körömszakadtáig küzdött volna a győzelemért
szerintem ikszre játszottak.
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 21 2012 11:30am
Quote (Inakwo @ May 21 2012 03:49pm)
ezek király képek :D


mikor Neuer belőte a 11-est, ááá arról kellett volna kép, akkor nagyon meg voltunk őrülve :DDDD
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 21 2012 11:33am
Quote (bajcli @ 21 May 2012 18:28)
ezt most úgy írod, mintha a chelsea körömszakadtáig küzdött volna a győzelemért
szerintem ikszre játszottak.


de elérték a céljukat... a bayern pedig minden lehetőséget elszalasztott hogy nyerjen. pedig minden adott volt nekik
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 21 2012 11:46am
Quote (Inakwo @ 21 May 2012 19:33)
de elérték a céljukat... a bayern pedig minden lehetőséget elszalasztott hogy nyerjen. pedig minden adott volt nekik


jó, akkor nyald ki a picsájukat is, annyira megérdemelték.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 21 2012 11:49am
Quote (bajcli @ 21 May 2012 18:46)
jó, akkor nyald ki a picsájukat is, annyira megérdemelték.


ne legyél mérges majd legközelebb ti nyertek
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 21 2012 12:05pm
Quote (Inakwo @ 21 May 2012 19:49)
ne legyél mérges majd legközelebb ti nyertek


de mérges vagyok

előzetesen úgy mentem neki ennek a meccsnek, hogy szerintem lamps meg terry is kurvára megérdemelne egy bl-t már, szeretem is őket, stb
de annyira undorító volt ez a meccs, hogy a faszom is kivan az egésszel, és ha objektívan nézem, akkoris azt mondom, hogy gecire nem érdemelte meg a chelsea

oké, hogy szar volt a bayern, meg nem lehet mindent tizenegyesekkel megnyerni, de akkoris.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 21 2012 12:11pm
Quote (bajcli @ 21 May 2012 19:05)
de mérges vagyok

előzetesen úgy mentem neki ennek a meccsnek, hogy szerintem lamps meg terry is kurvára megérdemelne egy bl-t már, szeretem is őket, stb
de annyira undorító volt ez a meccs, hogy a faszom is kivan az egésszel, és ha objektívan nézem, akkoris azt mondom, hogy gecire nem érdemelte meg a chelsea

oké, hogy szar volt a bayern, meg nem lehet mindent tizenegyesekkel megnyerni, de akkoris.


figyelj nem hiszem hogy neked be kell mutatni a futballtörténelemt.. inkább nem is kezdek bele

én nem különösebben szoritottam egyiknek sem, de amennyire kiszámithato a bayern játék annyira volt szar a chelsea védekző taktikája

ezt a Robbent meg eddig is utáltam most be is bizonyitottam hogy el lehet adni két zsák krumpliért.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 21 2012 12:42pm
Quote (Inakwo @ 21 May 2012 20:11)
figyelj nem hiszem hogy neked be kell mutatni a futballtörténelemt.. inkább nem is kezdek bele

én nem különösebben szoritottam egyiknek sem, de amennyire kiszámithato a bayern játék annyira volt szar a chelsea védekző taktikája

ezt a Robbent meg eddig is utáltam most be is bizonyitottam hogy el lehet adni két zsák krumpliért.


esküszöm imádtam, amikor a chelseaben játszott, azóta meg tudnám fojtani, ahányszor meglátom :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 21 2012 12:49pm
Quote (bajcli @ 21 May 2012 19:42)
esküszöm imádtam, amikor a chelseaben játszott, azóta meg tudnám fojtani, ahányszor meglátom :D


amugy tulajdon kép, ő baszta el az egész szezonotokat :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1302303304305306382Next
Add Reply New Topic New Poll