d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1302303304305306397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 452
Joined: May 30 2010
Gold: 0.00
Aug 5 2011 05:55pm
nyuszika megy az erdőben, találkozik a bálnával
- bálna, neked nem a tengerben kéne lenned?
- de
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2011 05:33am
Milyen az orosz visszhang? – Alkohol!!! Hol? Hol? Hol? :DDD




: DDD
Member
Posts: 15,840
Joined: Jan 22 2010
Gold: 2,405.00
Aug 7 2011 09:13am
Quote (RussianCrockodile @ 6 Aug 2011 13:33)
Milyen az orosz visszhang? – Alkohol!!! Hol? Hol? Hol? :DDD




: DDD


- Milyen az orosz sex?
- ???
- A tükrön fekszik Szása, alatta a mása.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 7 2011 09:15am
Quote (ArcSten @ 7 Aug 2011 17:13)
- Milyen az orosz sex?
- ???
- A tükrön fekszik Szása, alatta a mása.


Én ez úgy ismerem, hogy egy orosz két csecsen.
Member
Posts: 15,840
Joined: Jan 22 2010
Gold: 2,405.00
Aug 7 2011 10:20am
Quote (CyberPunk666 @ 7 Aug 2011 17:15)
Én ez úgy ismerem, hogy egy orosz két csecsen.


: DDDDDDDDDDDDDDD
ez jobb
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 8 2011 01:12pm
Egy katolikus férfi benősül egy zsidó családba, ezért elhatározza, hogy felveszi a zsidó vallást is. Egy éven keresztül tanulmányozza a könyveket, szokásokat, majd elmegy a rabbihoz. A rabbi így szól hozzá:

- Fiam, mielőtt elvégeznénk a szertartást, egy vizsgát kell letenned. Szeretném, ha most megbeszélnénk ennek a költségeit. Az én tiszteletdíjam 5000 dollár.
- 5000 dollár?! - kiált fel a jelölt - Az nagyon sok. 500 dollárnál többet nem adok érte!
- Gratulálok, átmentél a vizsgán!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 8 2011 01:47pm
Lovasrendőr megállít
egy kislányt akinek fényes, új biciklije van.
- Szép bicaj. A Mikulás hozta neked?
- Persze hogy a Mikulás!
A rendőr megvizsgálja a biciklit és átad a kislánynak egy büntetés-csekket.
...- Jövőre mondd meg a Mikulásnak, tegyen fényvisszaverő prizmát is a bicajra!
A kislány ránéz a rendőrre és kérdi:
- Szép ló. A Mikulás hozta neked?
- Peeeersze - válaszol a rendőr nevetve.
- Akkor mondd meg neki, a lónak az alján szokott lenni a f*sza, nem a hátán!
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 8 2011 03:04pm
Quote (ArcSten @ 7 Aug 2011 18:20)
: DDDDDDDDDDDDDDD
ez jobb


mondjuk lehet, hogy az előző is jobban tetszene, ha tudnád, hogy a Mása egy orosz női név.
Member
Posts: 15,840
Joined: Jan 22 2010
Gold: 2,405.00
Aug 9 2011 12:40am
Quote (bajcli @ 8 Aug 2011 23:04)
mondjuk lehet, hogy az előző is jobban tetszene, ha tudnád, hogy a Mása egy orosz női név.


old news
persze hogy tudom hogy az, de attól függetlenül a másik jobban tetszik
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 9 2011 06:57am
-Hogy neveli a DJ a fiát?
-Lekever neki egyet!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1302303304305306397Next
Add Reply New Topic New Poll