d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13013023033043054765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Aug 7 2015 02:13am
Quote (Smat @ Aug 7 2015 01:22am)
IOM 2016-ra már most lefoglaltam a hotelt az egyik haverommal, besterest.

http://www.youtube.com/watch?v=iRWp9rhfS_0


kurva jo, olyan gyorsan mennek el melleted, hogy azt sem tudod kicsoda
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 7 2015 02:18am
Quote (Smat @ 6 Aug 2015 17:19)
Csak lehet hogy kisebb a fasza mint neked és még fel sem áll. GG


És ez megis hogy a faszba jön ide te szerencsétlen?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 7 2015 05:55am
Quote (Smat @ 7 Aug 2015 01:22)
IOM 2016-ra már most lefoglaltam a hotelt az egyik haverommal, besterest.

http://www.youtube.com/watch?v=iRWp9rhfS_0


hát ez marha jó, idióták elszáguldanak melletted 300-al xD
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 7 2015 10:13am
Quote (BOSCH_CEO @ 7 Aug 2015 08:13)
kurva jo, olyan gyorsan mennek el melleted, hogy azt sem tudod kicsoda


Nyilván nem oda fogok beülni ahol csőgázon közlekednek.

Quote (RRC @ 7 Aug 2015 11:55)
hát ez marha jó, idióták elszáguldanak melletted 300-al xD


Valaki bélyeget gyujt, valaki meg motorversenyt néz. Öld meg magad, ty.

Quote (fahrii @ 7 Aug 2015 08:18)
És ez megis hogy a faszba jön ide te szerencsétlen?


Roid rage?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 7 2015 10:46am
Quote (GoreKnight9 @ Aug 6 2015 03:41pm)


meg a mellbimboi is szomoruak : (
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 7 2015 11:11am
kuzditomi kinek van fent skypeon?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 7 2015 11:13am
Quote (Anarkin @ Aug 7 2015 05:11pm)
kuzditomi kinek van fent skypeon?


neki is az a végzettsége amúgy mint neked?! mérnökinfo vagy mi az szoftverfejlesztö?!
ki kéne néznem vmi szakot februárig

addig meg gyüjtöm a pénzt
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 7 2015 01:58pm
Tökre nem szeretem, ha valaki meghív kajálni, mert sosem azt és annyit eszem, mint szeretnék, hogy ne tűnjek pofátlannak.

Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 7 2015 02:38pm
be lehet állítani, hogy telefonon jspn ne mutassa a sigeket, de PC-n igen?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 7 2015 02:39pm
Quote (MarcusD @ 7 Aug 2015 22:38)
be lehet állítani, hogy telefonon jspn ne mutassa a sigeket, de PC-n igen?


képeket ki tudod kapcsolni telefonon xD
Go Back To Magyar Topic List
Prev13013023033043054765Next
Add Reply New Topic New Poll