Quote (BOSCH_CEO @ 7 Aug 2015 08:13)
kurva jo, olyan gyorsan mennek el melleted, hogy azt sem tudod kicsoda
Nyilván nem oda fogok beülni ahol csőgázon közlekednek.
Quote (RRC @ 7 Aug 2015 11:55)
hát ez marha jó, idióták elszáguldanak melletted 300-al xD
Valaki bélyeget gyujt, valaki meg motorversenyt néz. Öld meg magad, ty.
Quote (fahrii @ 7 Aug 2015 08:18)
És ez megis hogy a faszba jön ide te szerencsétlen?
Roid rage?