d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev1301302303304305799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 20 2012 04:52am
Quote (Bendeguz @ Jul 20 2012 11:51am)
Ilyen arrogánsan odahányok valami 3-4 szavas szardarabot a másiknak mert kötözködni van kedvem?
Sajnálom de ez rád meg hollóra jellemző.


Rád inkább tényleg az agyelszállós igénytelen ostoba flamelés a jellemző.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 20 2012 04:55am
Quote (Bendeguz @ 20 Jul 2012 12:51)
Ilyen arrogánsan odahányok valami 3-4 szavas szardarabot a másiknak mert kötözködni van kedvem?
Sajnálom de ez rád meg hollóra jellemző.


Érdekes módon mégsem láttam tőled értelmes postokat az utóbbi napokban, amikor komolyabb témákról volt szó tehát mégis igazam van, szóval nyugodtan próbálkozz :)))))))))))))))
inb4 mások már leírtak mindent
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 20 2012 05:01am
Quote (Rawen @ Jul 20 2012 10:55am)
Érdekes módon mégsem láttam tőled értelmes postokat az utóbbi napokban, amikor komolyabb témákról volt szó tehát mégis igazam van, szóval nyugodtan próbálkozz :)))))))))))))))
inb4 mások már leírtak mindent


mer töleg milyen értelmes postot látni?
kb 1 szinten vagy überproval meg a zsidoval
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 20 2012 05:02am
Látom szépen összegyűltetek megint, mint a cigányok, akkor kezdődjön! :D

Quote (jarabekg @ Jul 20 2012 11:52am)
Rád inkább tényleg az agyelszállós igénytelen ostoba flamelés a jellemző.


Szerintem nem, csak simán elküldök bárkit a faszba ha ok nélkül/kedvtelésből jön és bepofázik, mint pl. te és a kis csapatod. De ha már itt tartunk rád csak simán az ostoba postok jellemzőek.

Quote (Rawen @ Jul 20 2012 11:55am)
Érdekes módon mégsem láttam tőled értelmes postokat az utóbbi napokban, amikor komolyabb témákról volt szó tehát mégis igazam van, szóval nyugodtan próbálkozz :)))))))))))))))
inb4 mások már leírtak mindent


Nem láttál tőlem értelmes postot az utóbbi napokban, oh noes, most akkor mivan? Nem szóltam hozzá semmilyen komolyabb témához mert nem volt kedvem, a kurva anyámat. De te biztos faszagyerek vagy mert leírtad a halálbüntetésről való véleményedet.

Quote (Cpt_Ghost @ Jul 20 2012 11:52am)
: DDDD
aha igen, akkor most áldozz 5 fg-t arra, hogy visszaolvasd a postjaidat


Minek áldozzak 5 fgt, épp az előbb néztem meg az utóbbi postjaimat, hogy tényleg ilyen arrogáns 3-4 szavas hányásokat toltam-e csak azért mert olyan kedvem volt, egyet sem találtam.
Mi a faszról beszélsz?! :D


Quote (sylke @ Jul 20 2012 12:01pm)
mer töleg milyen értelmes postot látni?
kb 1 szinten vagy überproval meg a zsidoval


++

This post was edited by Bendeguz on Jul 20 2012 05:02am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 20 2012 05:03am
Quote (Bendeguz @ 20 Jul 2012 13:02)
Látom szépen összegyűltetek megint, mint a cigányok, akkor kezdődjön! :D



Szerintem nem, csak simán elküldök bárkit a faszba ha ok nélkül/kedvtelésből jön és bepofázik, mint pl. te és a kis csapatod. De ha már itt tartunk rád csak simán az ostoba postok jellemzőek.



Nem láttál tőlem értelmes postot az utóbbi napokban, oh noes, most akkor mivan? Nem szóltam hozzá semmilyen komolyabb témához mert nem volt kedvem, a kurva anyámat. De te biztos faszagyerek vagy mert leírtad a halálbüntetésről való véleményedet.



Minek áldozzak 5 fgt, épp az előbb néztem meg az utóbbi postjaimat, hogy tényleg ilyen arrogáns 3-4 szavas hányásokat toltam-e csak azért mert olyan kedvem volt, egyet sem találtam.
Mi a faszról beszélsz?! :D

jó hát akkor hf a sötétben
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 20 2012 05:03am
Quote (sylke @ Jul 20 2012 12:01pm)
mer töleg milyen értelmes postot látni?
kb 1 szinten vagy überproval meg a zsidoval


ne zsidózzatok már : D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 20 2012 05:04am
Quote (beni @ Jul 20 2012 11:03am)
ne zsidózzatok már : D


a nyomorékért suspi jár, ugyhogy marad ez.
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 20 2012 05:05am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 20 2012 12:03pm)
jó hát akkor hf a sötétben


Te komolyan ennyire retardált vagy? Bár mondjuk ezt eddig is tudtam...továbbra is várom hogy mutass egy ilyen postot, amiben csak úgy beugatok valakinek ok nélkül pár szóval arrogáns stílusban.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 20 2012 05:05am
Quote (sylke @ 20 Jul 2012 13:04)
a nyomorékért suspi jár, ugyhogy marad ez.


azért én kaptam amikor lezsidóztam njagot
Quote (Bendeguz @ 20 Jul 2012 13:05)
Te komolyan ennyire retardált vagy? Bár mondjuk ezt eddig is tudtam...továbbra is várom hogy mutass egy ilyen postot, amiben csak úgy beugatok valakinek ok nélkül pár szóval arrogáns stílusban.


tudnék, de egyrészt nincs fg-m, másrészt, ha lenne sem érsz egy garast sem sajnos :(

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 20 2012 05:06am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 20 2012 05:05am


xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1301302303304305799Next
Add Reply New Topic New Poll