Quote (Vismajor @ 20 May 2012 08:11)
Azért én őt is pofánrúgnám, milyen dolog az, hogy úgy jövünk ki egy bl döntőre, hogy 10 emberrel védekezünk HÁTHA ELJUTUNK A TIZENEGYESEKIG? undorító... És ezekután még fortuna, isten, vagy nevezzétek bárminek MEGINT segít nekik és kihúzza őket a csávából, 6 perc alatt rúgnak 1 gólt... Szomorú a futball sokoldalúsága
Vis te ugy irsz néha ebbe a topikba mint aki még életében nem láttot focit
baszus ez nem box hogy pontozzák a játékot, itt egy a lényeg (ha még nem jöttél volna rá) hogy nyerj. Mindegy milyen áron vagy taktikával.
és igen is megérdemelt a chelsea a győzelemet.