d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1301302303304305382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 19 2012 04:00pm
Petri csésze jól védett, Drogba is jól játszott, bár a 2. félidő vége előtt lévő szabadrúgásnál nagyon nagyon flegmán állt oda...
Overall Di Matteo nagyon nagy dolgot tett, a Chelsea egy életre hálás lehet neki.

This post was edited by Smat on May 19 2012 04:12pm
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 19 2012 05:43pm
Quote (Smat @ May 19 2012 11:00pm)
Petri csésze jól védett, Drogba is jól játszott, bár a 2. félidő vége előtt lévő szabadrúgásnál nagyon nagyon flegmán állt oda...
Overall Di Matteo nagyon nagy dolgot tett, a Chelsea egy életre hálás lehet neki.


Di Matteo a legjobb a Chelseaban esküszöm, Bayernt pedig sajnálom :\
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 20 2012 01:11am
Quote (Kenny10 @ May 20 2012 12:43am)
Di Matteo a legjobb a Chelseaban esküszöm, Bayernt pedig sajnálom :\


Azért én őt is pofánrúgnám, milyen dolog az, hogy úgy jövünk ki egy bl döntőre, hogy 10 emberrel védekezünk HÁTHA ELJUTUNK A TIZENEGYESEKIG? undorító... És ezekután még fortuna, isten, vagy nevezzétek bárminek MEGINT segít nekik és kihúzza őket a csávából, 6 perc alatt rúgnak 1 gólt... Szomorú a futball sokoldalúsága
Member
Posts: 2,754
Joined: Oct 17 2011
Gold: 1,095.00
May 20 2012 02:31am
Quote (Vismajor @ May 20 2012 09:11am)
Azért én őt is pofánrúgnám, milyen dolog az, hogy úgy jövünk ki egy bl döntőre, hogy 10 emberrel védekezünk HÁTHA ELJUTUNK A TIZENEGYESEKIG? undorító... És ezekután még fortuna, isten, vagy nevezzétek bárminek MEGINT segít nekik és kihúzza őket a csávából, 6 perc alatt rúgnak 1 gólt... Szomorú a futball sokoldalúsága


rip barca
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 20 2012 02:41am
Quote (Vismajor @ 20 May 2012 08:11)
Azért én őt is pofánrúgnám, milyen dolog az, hogy úgy jövünk ki egy bl döntőre, hogy 10 emberrel védekezünk HÁTHA ELJUTUNK A TIZENEGYESEKIG? undorító... És ezekután még fortuna, isten, vagy nevezzétek bárminek MEGINT segít nekik és kihúzza őket a csávából, 6 perc alatt rúgnak 1 gólt... Szomorú a futball sokoldalúsága


:D
Hatékonyan kell játszani, akkor rúgtak gólt amikor gólt kellett rúgni. tudták, hogy ha nekimennek a bayern csapatnak, akkor kikapnak. Az is része ennek, hogy felmérjék, hogy mit tudnak és hogyan tudnának nyerni.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 20 2012 04:19am
Quote (CyberPunk666 @ 20 May 2012 08:41)
:D
Hatékonyan kell játszani, akkor rúgtak gólt amikor gólt kellett rúgni. tudták, hogy ha nekimennek a bayern csapatnak, akkor kikapnak. Az is része ennek, hogy felmérjék, hogy mit tudnak és hogyan tudnának nyerni.


Pontosan, amit ez az ember mond.
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
May 20 2012 05:39am
Quote (Vismajor @ 20 May 2012 09:11)
Azért én őt is pofánrúgnám, milyen dolog az, hogy úgy jövünk ki egy bl döntőre, hogy 10 emberrel védekezünk HÁTHA ELJUTUNK A TIZENEGYESEKIG? undorító... És ezekután még fortuna, isten, vagy nevezzétek bárminek MEGINT segít nekik és kihúzza őket a csávából, 6 perc alatt rúgnak 1 gólt... Szomorú a futball sokoldalúsága


én úgy tudom, hogy az angoloknál híres a defenzív játék
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 20 2012 06:16am
Quote (Vismajor @ 20 May 2012 08:11)
Azért én őt is pofánrúgnám, milyen dolog az, hogy úgy jövünk ki egy bl döntőre, hogy 10 emberrel védekezünk HÁTHA ELJUTUNK A TIZENEGYESEKIG? undorító... És ezekután még fortuna, isten, vagy nevezzétek bárminek MEGINT segít nekik és kihúzza őket a csávából, 6 perc alatt rúgnak 1 gólt... Szomorú a futball sokoldalúsága


Vis te ugy irsz néha ebbe a topikba mint aki még életében nem láttot focit

baszus ez nem box hogy pontozzák a játékot, itt egy a lényeg (ha még nem jöttél volna rá) hogy nyerj. Mindegy milyen áron vagy taktikával.

és igen is megérdemelt a chelsea a győzelemet.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 20 2012 06:17am
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 21 2012 08:45am
Hétvégi bl, büntetők alatt. Vannak érdekes fejek rendesen :DDD meg itt már egy jó pár sör lecsúszott :DD
Bayern gól


Chelsea gól
Go Back To Magyar Topic List
Prev1301302303304305382Next
Add Reply New Topic New Poll