Quote (H4xooR @ 3 May 2010 16:04)
de te törölted a karijaid,nem? :c
de, de visszaadta a géem, csak a cuccokat nem, mer azokat eladtam vendornak, hogy tudjak pötyinek sok goldot küldeni (kivéve amikért nem adott goldot a vendor, pl a tier darabok)
úgyhogy most ez van, de így legalább oda kell figyelni tankolás közben

kár, hogy most se időm, se kedvem nem lesz itt napokat kockulni :/