d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1301530163017301830193048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 20 2010 10:01am
Quote (Szuzsika @ Jun 20 2010 03:56pm)
ha segítesz nekem a 2k-ig akkor donolok  :rolleyes:







csak vicceltem  :evil:


ok
hajrá
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 20 2010 10:03am
2 days, 19 hours ago

megjöttem a Balatonról.
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 20 2010 10:15am
Quote (CyberPunk666 @ 20 Jun 2010 17:03)
2 days, 19 hours ago

megjöttem a Balatonról.


reportoljál helyzetet. pár napja siófoknál csatornaszagú volt a víz és nem igen volt napsütés az elmúlt pár napban. ez még áll?
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 20 2010 10:16am
yeah cory kennedy nyert
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 20 2010 10:18am
elég unalmasak ezek a brek :s
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 20 2010 10:19am
Quote (JS_Bach @ 20 Jun 2010 18:18)
elég unalmasak ezek a brek :s


Mit doppelezel, mi?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 20 2010 10:19am
rég raktam már magamról képet ide, megjelent a konckurencia (überpor)
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 20 2010 10:20am
Quote (anyd @ 20 Jun 2010 18:19)
rég raktam már magamról képet ide, megjelent a konckurencia (überpor)


tegnap megnéztem az isten városát és rakétának hívják benne a főszereplőt
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 20 2010 10:24am
Quote (Ad4mz @ Jun 20 2010 05:20pm)
tegnap megnéztem az isten városát és rakétának hívják benne a főszereplőt


ez új film vagy miez? must
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 20 2010 10:26am
Quote (anyd @ 20 Jun 2010 18:24)
ez új film vagy miez? must


2002-es

http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=55277
Go Back To Magyar Topic List
Prev1301530163017301830193048Next
Closed New Topic New Poll