d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1301130123013301430153048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 20 2010 09:09am
Quote (Nerz8 @ Jun 20 2010 03:09pm)
végem.


LOL JUST KIDDING
WANT A BEER?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 20 2010 09:10am
Ismerek egy lányt, aki sosem hányt,
A sok zseton majd szétveti, mindenki őt szereti.
Ide állok, oda állok, csak te vagy az ideálom,
A hajad is kurva szép, Száncsán Barbi, légy enyém.

Gyere közel, nem kell beszarni,
Szeress belém, Száncsán Barbi!

Száncsán Barbi, ne légy fáradt,
Add ide a kacsókádat,
Beleteszem a fegyverem,
Belecsorgatom a levem

Gyere közel, nem kell beszarni,
Kurva anyád, Száncsán Barbi!
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 20 2010 09:11am
Quote (sylKE @ 20 Jun 2010 16:09)
LOL JUST KIDDING
WANT A BEER?


most keltem fel, izomláz mindenhol, alig élek.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 20 2010 09:12am
Quote (sylKE @ Jun 20 2010 03:09pm)
LOL JUST KIDDING
WANT A BEER?


olololololo
sör
olololololol
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jun 20 2010 09:16am
Quote (uberpro123 @ 20 Jun 2010 17:10)
Ismerek egy lányt, aki sosem hányt,
A sok zseton majd szétveti, mindenki őt szereti.
Ide állok, oda állok, csak te vagy az ideálom,
A hajad is kurva szép, Száncsán Barbi, légy enyém.

Gyere közel, nem kell beszarni,
Szeress belém, Száncsán Barbi!

Száncsán Barbi, ne légy fáradt,
Add ide a kacsókádat,
Beleteszem a fegyverem,
Belecsorgatom a levem

Gyere közel, nem kell beszarni,
Kurva anyád, Száncsán Barbi!


szép vers xd
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 20 2010 09:19am
Quote (Nerz8 @ Jun 20 2010 05:11pm)
most keltem fel, izomláz mindenhol, alig élek.


sok volt a shuffle?
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 20 2010 09:19am
Quote (uberpro123 @ 20 Jun 2010 17:10)
Ismerek egy lányt, aki sosem hányt,
A sok zseton majd szétveti, mindenki őt szereti.
Ide állok, oda állok, csak te vagy az ideálom,
A hajad is kurva szép, Száncsán Barbi, légy enyém.

Gyere közel, nem kell beszarni,
Szeress belém, Száncsán Barbi!

Száncsán Barbi, ne légy fáradt,
Add ide a kacsókádat,
Beleteszem a fegyverem,
Belecsorgatom a levem

Gyere közel, nem kell beszarni,
Kurva anyád, Száncsán Barbi!


te költötted?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 20 2010 09:19am
Quote (Szuzsika @ 20 Jun 2010 17:19)
te költötted?


Tuti siker, látszik milyen romantikus lélek a költő. :rolleyes:

/e: nem ő írta

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 20 2010 09:20am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 20 2010 09:20am
Quote (Szuzsika @ Jun 20 2010 03:19pm)
te költötted?


nee csináljátok már h nem tudjátok mi az a száncsán barbi?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 20 2010 09:20am
Quote (Saenchai @ 20 Jun 2010 16:19)
sok volt a shuffle?


n, csak tomboltam mint a ZÁLLAT.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1301130123013301430153048Next
Closed New Topic New Poll