d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev1300301302303304799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 19 2012 01:56pm
Quote (Bendeguz @ 19 Jul 2012 20:54)
Jó, a 4 se sokkal nagyobb szám. :D


amugy miért lenne nekik tul barna a bőrük? szerintem teljesen normális
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 19 2012 02:01pm
Quote (Inakwo @ Jul 19 2012 08:56pm)
amugy miért lenne nekik tul barna a bőrük?  szerintem teljesen normális


Szerintem is, de számtalanszor le lettem már hurrogva amikor ilyen csajokat posztoltam hogy cigány és fúj.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 20 2012 03:41am
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jul 20 2012 03:44am
Quote (Bendeguz @ Jul 19 2012 08:54pm)
Jó, a 4 se sokkal nagyobb szám. :D


ja azt hittem lejött hogy én is :c na mindegy már 5en :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 20 2012 04:35am
Quote (Bendeguz @ 19 Jul 2012 21:48)
A vicc az hogy kb csak mi ketten az egész subon, mert túl barna a bőrük meg nem vörös a hajuk.


hú de nagy vicc ez.
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 20 2012 04:39am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 20 2012 11:35am)
hú de nagy vicc ez.


Tehát eddig bírtad hogy ne pofázz be valamit, pedig már kezdtem örülni hogy nem kell olvasni a kötözködős postjaid.

Csak remélni mertem hogy rájöttél, nem konkrétan arra gondoltam hogy ez egy vicc.

This post was edited by Bendeguz on Jul 20 2012 04:43am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 20 2012 04:47am
Quote (Bendeguz @ Jul 20 2012 11:39am)
Tehát eddig bírtad hogy ne pofázz be valamit, pedig már kezdtem örülni hogy nem kell olvasni a kötözködős postjaid.

Csak remélni mertem hogy rájöttél, nem konkrétan arra gondoltam hogy ez egy vicc.


Szerintem jó vicc volt, egy kicsit elmosolyodtam rajta
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 20 2012 04:49am
Quote (Bendeguz @ 20 Jul 2012 12:39)
Tehát eddig bírtad hogy ne pofázz be valamit, pedig már kezdtem örülni hogy nem kell olvasni a kötözködős postjaid.

Csak remélni mertem hogy rájöttél, nem konkrétan arra gondoltam hogy ez egy vicc.


ez csak a te stílusodban történt hozzászólás volt, postjaidnak kb 90% ilyen, nem értem min vagy felháborodva.
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 20 2012 04:51am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 20 2012 11:49am)
ez csak a te stílusodban történt hozzászólás volt, postjaidnak kb 90% ilyen, nem értem min vagy felháborodva.


Ilyen arrogánsan odahányok valami 3-4 szavas szardarabot a másiknak mert kötözködni van kedvem?
Sajnálom de ez rád meg hollóra jellemző.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 20 2012 04:52am
Quote (Bendeguz @ 20 Jul 2012 12:51)
Ilyen arrogánsan odahányok valami 3-4 szavas szardarabot a másiknak mert kötözködni van kedvem?
Sajnálom de ez rád meg hollóra jellemző.


: DDDD
aha igen, akkor most áldozz 5 fg-t arra, hogy visszaolvasd a postjaidat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1300301302303304799Next
Add Reply New Topic New Poll