Quote (Bendeguz @ 20 Jul 2012 12:39)
Tehát eddig bírtad hogy ne pofázz be valamit, pedig már kezdtem örülni hogy nem kell olvasni a kötözködős postjaid.
Csak remélni mertem hogy rájöttél, nem konkrétan arra gondoltam hogy ez egy vicc.
ez csak a te stílusodban történt hozzászólás volt, postjaidnak kb 90% ilyen, nem értem min vagy felháborodva.