d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13003013023033041141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 8 2013 05:39pm
Quote (Fej @ 9 Jan 2013 00:35)
miért? engem inkabb rick tulzott jofiusaga / hoskodese csinalt ki neha


amúgy ez mind mind lehetséges spoiler -- walking dead

még mindig jobb

mondjuk igaz hogy hamarabb kellett volna azt meglépnie (lehet hogy keverem a timeline-t, akkor javítsatok ki), amit akkor csinált amikor elhagyták a farmot, és ott maradtak az évad végén az ösvényen, és kijelentette h nincs tovább közös ötletelgetés hanem az van amit ő mond, vagy mehetnek a szélnek

This post was edited by Anarkin on Jan 8 2013 05:44pm
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jan 8 2013 05:57pm
Quote (Fej @ Jan 9 2013 01:31am)
shane jó arc volt, kb az egyik legátérezhetőbb karakter, én nem értem miért kellett kivenni :(


kepregeny szerint hershel farmjanal mar nem elt volna
valszeg tul keves resz volt es ezert hagytak meg benn az s2 vegeig
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 10 2013 11:08am
sopranos s06e18


Tonynak a rákos kurva anyját
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 10 2013 11:54am
Quote (Saenchai @ 10 Jan 2013 18:08)
sopranos s06e18


Tonynak a rákos kurva anyját


csak nem az autóbaleset?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 10 2013 01:36pm
Quote (Anarkin @ Jan 10 2013 07:54pm)
csak nem az autóbaleset?


Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 12 2013 12:15pm
SOPRANOS SPOILER

ma befejeztem a Sopranost, de az utolsó részt is csak 3 részletben sikerült megnéznem, valahogy nem éreztem a helyzetből adódó feszültséget, talán azért, mert már nem volt olyan karakter a sorozatban, aki minimális szinten is szimpatikus volt nekem, vagy akivel azonosulni tudtam volna...

szerintem jól tették, hogy 6 évadnál megálltak a sorozattal, mert a végén már nagyon lehetett érezni, hogy az egész csapat kezd kifogyni a szuszból, és lassan átcsap az egész vontatottba

egyébként én biztos vagyok benne, hogy Tony-t lepuffantják a végén, és ez az írás elég faszán meg is magyarázza a miértjét metaforákkal, amik az egész sorozaton átívelnek: http://skyatlantic.sky.com/the-sopranos/the-sopranos-ending-explained
amúgy nem is bánom, hogy Tonyt lelőtték, az utolsó ~2 évadban sikerült annyira ellenszenvessé tennie magát, hogy néha már felbaszott, ha láttam azt a dagadt buzi fejét... a jersey-i nehézfiúk közül kb. csak Syl-re mondom azt, hogy nem egy szarkavaró gerinctelen féreg, ő lojálisan csinálgatta mindig a dolgait, de egyébként az összes karakter defektes volt (meg még talán Bobby, de ő meg annyira egyszerű meg szerencsétlen volt, hogy néha már irritált, meg talán még Christ bírtam jobb pillanataiban)


ami néha még nem tetszett a sorozatban, hogy sok fontos változást csak úgy odabasztak az embernek egy elejtett mondattal, ami egyrészről fasza dolog, mert nem rágtak mindent az ember szájába, mint a sorozatok nagy részénél, viszont néha nagyon nem tetszett, hogy 1 mondattal eltüntettek 1 karaktert a sorozatból / lezártak egy részt benne (már ha egyáltalán normálisan lezárták, pl. az ex-kommandós orosz paliról csak egyszer beszéltek, hogy biztosan meghalt, utána meg Tony ugyanúgy vitte a pénzt mosni Szlávához, mintha misem történt volna, miközben úgy szerette egymást a 2 orosz, mintha testvérek lettek volna, Tony meg ki volt akadva, hogy ebből kurva nagy gáz lesz)
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 12 2013 04:41pm
sopranost megéri végignézni aszondjátok?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 12 2013 04:42pm
Quote (hedgehogsword @ 12 Jan 2013 23:41)
sopranost megéri végignézni aszondjátok?


nekem tetszett
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 12 2013 04:49pm
Quote (hedgehogsword @ Jan 13 2013 12:41am)
sopranost megéri végignézni aszondjátok?


megéri, de azért nem akkora omgwtf10/10 sorozat, mint ahogy sokan beállítják :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 12 2013 05:12pm
Quote (Saenchai @ 13 Jan 2013 00:49)
megéri, de azért nem akkora omgwtf10/10 sorozat, mint ahogy sokan beállítják :D


nekem az t.t
Go Back To Magyar Topic List
Prev13003013023033041141Next
Add Reply New Topic New Poll