d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev13003013023033041887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 2 2010 07:05am
najo szerintem ez a title fail lesz
eletemben nem bgztem meg
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 2 2010 07:19am
Quote (Floodban @ 2 May 2010 15:05)
najo szerintem ez a title fail lesz
eletemben nem bgztem meg


mi kell az acsihoz?

öljél meg 4357834957934 embert BGben orphannel, úgy, hogy közben meg se karcolnak?
vagy mi olyan lehetetlen benne.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 3 2010 03:15am
mar csak arathis meg alteracos bg kene titlehez, de mar 4 oraja queueben vagyok es semmi.
bezzeg warsong meg eye of the storm 24 7 van sad gif

mas: daily questek pontosan hogy mukodnek?
ugy ertem elvileg 24 orankent lehetne ujra felvenni (?), de volt olyan nekem h 10 ora alatt 2szer emgcsinaltam ugyanazt
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 3 2010 03:16am
Quote (Floodban @ 3 May 2010 11:15)
mar csak arathis meg alteracos bg kene titlehez, de mar 4 oraja queueben vagyok es semmi.
bezzeg warsong meg eye of the storm 24 7 van sad gif

mas: daily questek pontosan hogy mukodnek?
ugy ertem elvileg 24 orankent lehetne ujra felvenni (?), de volt olyan nekem h 10 ora alatt 2szer emgcsinaltam ugyanazt


hajnalban resetelik őket, azt hiszem 3-4
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 3 2010 07:01am
Quote (bajcli @ 3 May 2010 14:55)


superior shield+weap ftw
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 3 2010 07:47am
Quote (H4xooR @ 3 May 2010 15:01)
superior shield+weap ftw


fél cuccom az, most kovácskodtam magamnak.
(amúgy az rare)
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 3 2010 07:56am
Quote (bajcli @ 3 May 2010 15:47)
fél cuccom az, most kovácskodtam magamnak.
(amúgy az rare)


wowozni akarok :(
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 3 2010 08:00am
Quote (H4xooR @ 3 May 2010 15:56)
wowozni akarok :(


megengedem, hogy egész héten emblemeket meg honort farmolj a karimmal!

/e és fizetned se kell érte!!!4négy

This post was edited by bajcli on May 3 2010 08:00am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 3 2010 08:04am
Quote (bajcli @ 3 May 2010 16:00)
megengedem, hogy egész héten emblemeket meg honort farmolj a karimmal!

/e és fizetned se kell érte!!!4négy


de te törölted a karijaid,nem? :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev13003013023033041887Next
Add Reply New Topic New Poll