Quote (Szuzsika @ 20 Jun 2010 16:03)
ha arra járok akkor megiszunk valamit
vagy ha te jársz Miskolcon

Nagyanyám ott lakik, szavadon foglak

Quote (Szuzsika @ 20 Jun 2010 16:03)
okés

majd szólj akkor előtte ha jönnél

kek
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 20 2010 08:04am