Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 15:45)
8 nap alatt 100 post = ez
Én mostanában napi 100++t postolok, mondjuk csak azért mert minden barátom tanul.


én csak azért postolok keveset, mert még nem nagyon ismerek háttértörténeteket a múltból
ha akkor jöttem volna ide, mikor joinoltam, akkor már biztos lenne 8-9k, és aktívabban részt vennék a hunsub életében