d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1300630073008300930103048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 20 2010 07:23am
Quote (josheide @ 20 Jun 2010 15:21)
Ugye ritkán buktatnak szóbelin ? :DD


én még nem hallottam olyat hogy bárki is bukott volna.

Ja és utánnanéztem :P 0 pozitív :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 20 2010 07:23am
Quote (josheide @ 20 Jun 2010 15:21)
Ugye ritkán buktatnak szóbelin ? :DD


Hát remélem... Egyébként 10% = semmit nem tudsz, pár kérdésre válaszolsz félig helyesen, erre szerintem akkor is képes az ember ha részt vett az órák nagy részén, és évközben nem bukott meg (bár akkor alapból se érettségizhetne...).

Quote (Szuzsika @ 20 Jun 2010 15:21)
én is ezt mondtam Ferinek, de ő akkor is fél a szóbelitől :D Jó, én is féltem amikor ott voltam, de így utólag visszagondolva vicces volt az egész :)


Utólag minden könnyebbnek tűnik azért... :P

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 20 2010 07:24am
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 20 2010 07:26am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 15:23)

Utólag minden könnyebbnek tűnik azért... :P


Hát az előző vizsgaidőszakomat nem mondanám könnyűnek visszagondolva :D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 20 2010 07:27am
én csak szeptembertől élvezhetem az iskolás éveimet az oxford cherwell valey college-ban. :c
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 20 2010 07:28am
Quote (uberpro123 @ 20 Jun 2010 15:27)
én csak szeptembertől élvezhetem az iskolás éveimet az oxford cherwell valey college-ban. :c


Te szegény, most lógatnod kell a lábad! :(
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 20 2010 07:29am
Quote (uberpro123 @ 20 Jun 2010 15:27)
én csak szeptembertől élvezhetem az iskolás éveimet az oxford cherwell valey college-ban. :c


de sajnállak :(
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 20 2010 07:29am
Meséljetek nekem Nagy Lászlóról.

egészpontosan erről:

Quote
13) Nagy László és az emberi és költői hitelesség (ki viszi át a szerelmet)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 20 2010 07:31am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 20 2010 01:28pm)
Te szegény, most lógatnod kell a lábad! :(


Quote (Szuzsika @ Jun 20 2010 01:29pm)
de sajnállak :(


sad story i know.
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 20 2010 07:32am
csak lenne már péntek ilyenkor

semmi bajom nem lenne :D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 20 2010 07:32am
Quote (Szuzsika @ Jun 20 2010 01:32pm)
csak lenne már péntek ilyenkor

semmi bajom nem lenne :D


vársz valakit MI
Go Back To Magyar Topic List
Prev1300630073008300930103048Next
Closed New Topic New Poll