Quote (josheide @ 20 Jun 2010 15:21)
Ugye ritkán buktatnak szóbelin ? :DD
Hát remélem... Egyébként 10% = semmit nem tudsz, pár kérdésre válaszolsz félig helyesen, erre szerintem akkor is képes az ember ha részt vett az órák nagy részén, és évközben nem bukott meg (bár akkor alapból se érettségizhetne...).
Quote (Szuzsika @ 20 Jun 2010 15:21)
én is ezt mondtam Ferinek, de ő akkor is fél a szóbelitől

Jó, én is féltem amikor ott voltam, de így utólag visszagondolva vicces volt az egész

Utólag minden könnyebbnek tűnik azért...
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 20 2010 07:24am