d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1300530063007300830093048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 20 2010 07:12am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 15:10)
Nem. :D Elvileg most kezdem, de közben jspzem, msnezem, jspzem, szóval úgy érzem nem lesz túl eredményes. :lol: Majd holnaptól komolyan (ezt mondtam pénteken is mondjuk...).


:D

Tanulj, mert dádá lesz! :angry:

Én már tanultam picit (mondjuk holnap olyanból vizsgázok, amit már tudok, csak át kell nézni)

Quote (uberpro123 @ 20 Jun 2010 15:12)
Szia. :)
igen elég jól sikerült a tegnap éjszaka. :DD
fél 4kor feküdtem le. :D


uh az igen :D én fél 2-kor :P Megvártam barátomat míg felhív

This post was edited by Szuzsika on Jun 20 2010 07:12am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 20 2010 07:13am
Quote (Szuzsika @ 20 Jun 2010 15:12)
:D

Tanulj, mert dádá lesz!  :angry:

Én már tanultam picit (mondjuk holnap olyanból vizsgázok, amit már tudok, csak át kell nézni)


Igazából már semmit nem számít az itt elért eredményem, 10% kell, annyit meg most elmondok bármiről, szóval annyira nem izgat, csak nem akarok NAGYON beégni.
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 20 2010 07:15am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 15:13)
Igazából már semmit nem számít az itt elért eredményem, 10% kell, annyit meg most elmondok bármiről, szóval annyira nem izgat, csak nem akarok NAGYON beégni.


én szóbelire szinte semmit nem tanultam :D

Magyarból volt vicces, a tanár mondta a tételt, én meg serényen bólogattam :D és még javítottam is az írásbelin :mellow:
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 20 2010 07:15am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 15:13)
Igazából már semmit nem számít az itt elért eredményem, 10% kell, annyit meg most elmondok bármiről, szóval annyira nem izgat, csak nem akarok NAGYON beégni.


a emelt törid hanyas lett?
jó volt a szerenád?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 20 2010 07:16am
Quote (JS_Bach @ 20 Jun 2010 15:15)
a emelt törid hanyas lett?
jó volt a szerenád?


;)

Quote (Szuzsika @ 20 Jun 2010 15:15)
én szóbelire szinte semmit nem tanultam :D

Magyarból volt vicces, a tanár mondta a tételt, én meg serényen bólogattam :D és még javítottam is az írásbelin  :mellow:


Remélem nálam is ilyesmi lesz, bár ez a tanár nem nagyon szívlel.

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 20 2010 07:17am
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 20 2010 07:17am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 15:16)
;)


sokat tanultál a matekra? és aztán jó lett?
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 20 2010 07:17am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 15:16)
;)



Remélem nálam is ilyesmi lesz, bár ez a tanár nem nagyon szívlel.


hát igen, sokat számít milyen a tanár is. Mondjuk nálunk szóbelin a legköcsögebb tanár is normális volt.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 20 2010 07:20am
Quote (JS_Bach @ 20 Jun 2010 15:17)
sokat tanultál a matekra? és aztán jó lett?


;)

Quote (Szuzsika @ 20 Jun 2010 15:17)
hát igen, sokat számít milyen a tanár is. Mondjuk nálunk szóbelin a legköcsögebb tanár is normális volt.


Ja, mondjuk ott nekik is érdekük hogy minék kevésbé égjen be a diák az érettségibizottság elnöke előtt.
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 20 2010 07:21am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 15:20)
;)



Ja, mondjuk ott nekik is érdekük hogy minék kevésbé égjen be a diák az érettségibizottság elnöke előtt.


én is ezt mondtam Ferinek, de ő akkor is fél a szóbelitől :D Jó, én is féltem amikor ott voltam, de így utólag visszagondolva vicces volt az egész :)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 20 2010 07:21am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 15:20)
;)



Ja, mondjuk ott nekik is érdekük hogy minék kevésbé égjen be a diák az érettségibizottság elnöke előtt.


Ugye ritkán buktatnak szóbelin ? :DD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1300530063007300830093048Next
Closed New Topic New Poll