Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 15:13)
Igazából már semmit nem számít az itt elért eredményem, 10% kell, annyit meg most elmondok bármiről, szóval annyira nem izgat, csak nem akarok NAGYON beégni.
én szóbelire szinte semmit nem tanultam

Magyarból volt vicces, a tanár mondta a tételt, én meg serényen bólogattam

és még javítottam is az írásbelin