d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1300430053006300730083048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 20 2010 04:15am
Quote (sylKE @ Jun 20 2010 08:08am)
éjjel 1kor elmentem aludni, akkor meg még vmi 120 post kellett
de ezek összebeszéltek, h direkt akkor postolnak miután elmentem, tehát félnek tölem
FÉLNEK











































FÉLNEK

















































félnek! :ph34r:


csak a tutira hajtottunk. :DD
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 20 2010 04:16am
kibaszott jo lett a RAT
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 20 2010 04:39am
Lehet hogy old story bro, de mióta Daytona a #1 donor?

/e: 2010 április 7. óta, akkor ez tényleg old story bro.

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 20 2010 04:40am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 20 2010 05:22am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 12:39)
Lehet hogy old story bro, de mióta Daytona a #1 donor?

/e: 2010 április 7. óta, akkor ez tényleg old story bro.


old story bro
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 20 2010 07:00am
30055.
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 20 2010 07:06am
Quote (uberpro123 @ 20 Jun 2010 15:00)
30055.


szia :)

látom tegnap bazurral szétspammoltátok az agyatokat :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 20 2010 07:07am
Quote (Szuzsika @ 20 Jun 2010 15:06)
szia :)

látom tegnap bazurral szétspammoltátok az agyatokat :D


Ja, valahogy le kellett vezetnem az energiáimat! :) Legalább a 30kadik post az enyém lett.

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 20 2010 07:07am
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 20 2010 07:08am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 15:07)
Ja, valahogy le kellett vezetnem az energiáimat! :) Legalább a 30kadik post az enyém lett.


:)

és tanultál már? :P
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 20 2010 07:10am
Quote (Szuzsika @ 20 Jun 2010 15:08)
:)

és tanultál már? :P


Nem. :D Elvileg most kezdem, de közben jspzem, msnezem, jspzem, szóval úgy érzem nem lesz túl eredményes. :lol: Majd holnaptól komolyan (ezt mondtam pénteken is mondjuk...).
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 20 2010 07:12am
Quote (Szuzsika @ Jun 20 2010 01:06pm)
szia :)

látom tegnap bazurral szétspammoltátok az agyatokat :D


Szia. :)
igen elég jól sikerült a tegnap éjszaka. :DD
fél 4kor feküdtem le. :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1300430053006300730083048Next
Closed New Topic New Poll